Accent Prime – modelowanie sylwetki i ujędrnianie ciała bez ingerencji chirurga!

Modelowanie sylwetki, liftingi, ujędrnianie skóry, usuwanie zmarszczek, redukcja tkanki tłuszczowej – medycyna estetyczna już dawno opracowała skuteczne metody na poprawę atrakcyjności naszego ciała. Na szczęście możemy zapomnieć o tradycyjnych formach stosowanych zabiegów i operacji. Skalpel oraz ingerencja chirurga, dziś mogą odejść w niepamięć. Coraz częściej możemy za to usłyszeć o odchudzaniu ultradźwiękami czy falach radiowych w kosmetyce. A co stałoby się, gdyby połączyć działanie ultradźwięków z działaniem fal radiowych? Na to pytanie odpowiedzieli sobie twórcy technologii Accent Prime, która zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej. Przekonajmy się, w czym tkwi sekret tej technologii!

Czym jest Accent Prime?

Accent Prime to rewolucyjne połączenie technologii RF – fali radiowej unipolarnej, oraz US – ultradźwięków. Dzięki temu innowacyjnemu zastosowaniu obu technologii, modelowanie twarzy i ciała jest proste, skuteczne i bezbolesne, jak nigdy wcześniej. To niezwykle zaawansowana platforma zabiegowa, która ujędrnia skórę i modeluje ciało. Stosowana unipolarna fala radiowa jest najwyższą na rynku dostępną częstotliwością 40,68 MHz.

Na czym polega rewolucyjność Accent Prime?

Accent Prime to połączenie dwóch różnych technologii, oraz różnych opcji zabiegu, przez co pożądane rezultaty osiągane są zdecydowanie szybciej, a ilość sesji zabiegowych może być znacznie zmniejszona. Połączenie działania ultradźwięków oraz fali radiowych sprawia, że efekty są długotrwałe.

Jakie partie ciała mogą być poddane zabiegowi Accent Prime?

Accent Prime stosowany jest nie tylko liftingu twarzy, ale także do modelowania całej sylwetki. Specjalnie dostosowane głowice sprawiają, że dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo proste. Zabieg ten przeznaczony jest do stosowania na skórę twarzy, szyi, dekoltu, a także innych części ciała, takich jak: brzuch, ramiona, plecy, uda, kolana, łydki, pośladki. To usuwanie zmarszczek, poprawa jędrności ciała, wysmuklenie sylwetki, likwidacja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej w jednym.

Czy Accent Prime wymaga długiego okresu rekonwalescencji?

Ten rewolucyjny zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Osoby poddane jego działaniu mogą wrócić do wykonywania codziennych czynności natychmiast po jego wykonaniu.

Czy Accent Prime jest bezpieczny?

Niezależnie od fototypu skóry oraz jej grubości i wrażliwości, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Jego działaniu mogą być poddawane nawet najbardziej wrażliwe części ciała, takie jak: twarz, szyja, dekolt. Wykonanie zabiegu możliwe jest na różnych głębokościach skóry. Selektywność zapewnia odpowiednią kontrolę oraz skuteczność, przez co tkanki wokół obszaru zabiegowego są zabezpieczone.

Czy zabiegi Accent Prime wymagają znieczulenia?

Specjalnie opracowany system Accent Prime skutecznie chroni przed bólem. Dzieje się tak dzięki wyjątkowej technologii chłodzenia oraz stopniowego rozgrzewania. Zabieg ten jest całkowicie komfortowy.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>