Adivive – zamień swoją tkankę tłuszczową miejscami!

W snach wielu kobiet występuje taka sytuacja, w której patrzą na siebie w lustrze i widzą, że niechciana tkanka tłuszczowa gromadząca się np. w okolicy brzucha nagle znika, a w zamian za to pojawia się większy, pełniejszy biust. To cudowne marzenia senne, które już teraz dla wielu kobiet stają się rzeczywistością. Jak to jest w ogóle możliwe?

Adivive to nowoczesna metoda, dzięki której można nie tylko usunąć tkankę tłuszczową z miejsc, w których już jej nie chcemy mieć i wszczepić ją tam, gdzie powinna się znaleźć (biust, pośladki, policzki). To rewelacyjny zabieg, nie tylko dlatego, że daje dwa efekty, na których każdej kobiecie najbardziej zależy, ale przede wszystkim z tego powodu, że jest bardzo bezpieczny. Wszczepienie własnych komórek do organizmu powoduje, że ciało człowieka nie zareaguje na nie alergicznie, ponieważ to jego własne komórki.

Adivive jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie, ponieważ przede wszystkim pozwala uzyskać maksymalny efekt, czyli całkowitą przemianą własnego wyglądu podczas jednego zabiegu. Porównując zdjęcia osób przed zabiegiem z wykonanymi po zabiegu widać zachwycającą różnicę.

Adivive – poznaj zabieg zanim się na niego zdecydujesz!

Dla wielu kobiet możliwość wykonania takiego zabiegu jest zaskakująca, choć tak naprawdę na świecie jest dostępna od wielu lat. Warto jednak edukować pacjentki gabinetów medycyny estetycznej i dokładnie wyjaśniać im na czym polega taka metoda. W profesjonalnych gabinetach, jak np. Novoderm, używa się metody Adivive, ponieważ ona wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenie do wykonywania zabiegu autotransplantacji tkanki tłuszczowej. Daje to gwarancję pobrania materiału najwyższej jakości, czyli takiego, gdzie znajdują się najbardziej wartościowe i najmłodsze komórki tłuszczowe. Ale nie tylko. W materiale znajdują się również najlepsze komórki macierzyste. Nie bez powodu, materiał pozyskiwany przy tym zabiegu nazywa się eliksirem młodości.

Zabieg Adivive wykonywany w salonie medycyny estetycznej Novoderm w Łodzi nie jest zabiegiem bolesnym, ponieważ do jego wykonania wykorzystuje się również znieczulenie miejscowe. Dodatkowo pacjentki doceniają tę metodę za to, że rezultat widać w zasadzie zaraz po zabiegu. W niektórych przypadkach stosuje się tę metodę jako sposób na odmłodzenie skóry twarzy i poprawę jej elastyczności. W takiej sytuacji na efekty zabiegu należy trochę poczekać, ponieważ rezultaty będą pojawiać się stopniowo, osiągając swoje apogeum po 3 miesiącach. Warto też wiedzieć, że w każdym z wyżej wymienionych przypadków efekty zabiegu będą długie, czyli utrzymujące się przez kilka lat w praktycznie cały czas niezmienionej formie. To kolejna zaleta tej metody, która sprawia, że aktualnie ma ona tak wiele zwolenników i z roku na rok przybywa osób, które decydują się z niej skorzystać.

Zalety własnej tkanki tłuszczowej są nieocenione, jeśli mówimy o zabiegach medycyny estetycznej. Własna tkanka to najlepszy materiał wykorzystywany w zabiegach poprawiających wygląd zewnętrzy. Jest to spowodowane głównie wysoką sterylnością i bezpieczeństwem zabiegu oraz maksymalnym ograniczeniem ryzyka odrzucenia wprowadzanego materiału przez organizm. Nie występują też reakcje alergiczne, co przekłada się również na to, że można bardzo szybko powrócić do codziennych aktywności. 

Adivive to idealna metoda dla każdej osoby, która chce jak najszybciej poprawić wygląd swojej twarzy i sylwetki, a przy tym liczny na pokaźną przemianę. Jest też doskonała dla tych, którym zależy na szybkim powrocie do pracy po zabiegu oraz również na tym, by było on możliwie najbardziej bezbolesny. Jeśli masz podobne oczekiwania i potrzeby, to przekonaj się na własnej skórze jak działa nowoczesna metoda Adivive.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>