Bezpieczne modelowanie sylwetki przez cały rok – poznaj wszystkie zalety masażu próżniowego Endermologie LPG Alliance!

Specjaliści medycyny estetycznej mają współcześnie do zaoferowania naprawdę szeroki wachlarz zabiegów modelujących sylwetkę. Dzięki temu możemy dużo szybciej cieszyć się efektami wyszczuplenia i ujędrnienia ciała niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod odchudzania. Niektóre zabiegi, tak jak terapie wykorzystujące do modelowania światło laserowe, ze względu na wysoki poziom nasłonecznienia nie powinny być wykonywane wiosną i latem. Są jednak również takie zabiegi, które bez przeszkód możemy wykonywać przez cały rok, zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa. Należy do nich m.in. masaż próżniowy Endermologie LPG Alliance, który rekomendują specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki. Dlaczego to obecnie jedna ze skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod modelowania sylwetki? Przedstawiamy wszystkie zalety masażu podciśnieniowego!

Endermologia – masaż o niezwykłym działaniu

Na początku warto przedstawić kilka podstawowych informacji na temat masażu próżniowego, czyli tzw. endermologii. Endermologia to kontrolowany przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe masaż mechaniczny wykorzystujący technologię podciśnienia. To całkowicie bezinwazyjny i prosty zabieg, który umożliwia uzyskanie efektu wyszczuplenia sylwetki, ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu. Endermologia nie jest nowym zabiegiem – prawdziwą innowację stanowi w tym przypadku najnowocześniejsze urządzenie w tej kategorii: Endermologie LPG Alliance, którego ogólnopolska premiera odbyła się w zeszłym roku właśnie w Klinice Miracki w Warszawie. To innowacyjne urządzenie pozwala uzyskać szybsze niż dotychczas efekty modelowania sylwetki, przy jednoczesnym braku uciążliwych dolegliwości bólowych podczas zabiegu czy jakiegokolwiek okresu rekonwalescencji. Endermologia to bezbolesny i przyjemny zabieg, który dodatkowo pozwala pozbyć się wszelkich niedoskonałości związanych z dysproporcjami w sylwetce.

Endermologia – bezpieczne modelowanie sylwetki

Endermologia to obecnie jeden z prostszych i najmniej inwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki oraz usuwania cellulitu. Polega on po prostu na przesuwaniu po wybranych okolicach ciała głowicą urządzenia – bez potrzeby nakłuwania i wprowadzania igieł lub kaniuli pod skórę, jak ma to miejsce w przypadku liposukcji, a także bez ryzyka poparzenia skóry, którym obarczone są m.in. zabiegi laserowe. Podczas zabiegu endermologii pacjent naprawdę może się zrelaksować, a przy tym pozbyć się nie tylko cellulitu czy miejscowej otyłości, lecz także napięcia mięśni czy obrzęków ciała.

Endermologia LPG Alliance – efekty

Endermologia LPG stosowana w warszawskiej Klinice Miracki to bardzo delikatna terapia antycellulitowa i wyszczuplająca, która m.in. ze względu na swoją delikatność wymaga wielu powtórzeń dla uzyskania pożądanych efektów. Pierwsze efekty można zauważyć po wykonaniu trzech pierwszych zabiegów, jednak specjaliści z Kliniki Miracki zalecają przeprowadzenie pełnej terapii składającej się z 10-20 zabiegów. Poza widocznymi rezultatami wyszczuplenia sylwetki i redukcji cellulitu, możemy też spodziewać się efektu oczyszczenia organizmu i wewnętrznego przypływu sił oraz energii.

Zabieg Endermologie LPG Alliance można wykonać we wszystkich trzech oddziałach kliniki: ul. Aleja Wilanowska 67 (Mokotów), ul. Królewska 18 (Centrum), Aleja KEN 54 Ursynów. Więcej informacji na temat zabiegu uzyskacie na stronie Endermologii LPG Alliance na stronie Kliniki Miracki (Warszawa).

 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>