Co można zrobić z mąką ryżową

Uroda

Mąka ryżowa jest bardzo przydatnym składnikiem dla dziewcząt i kobiet, ponieważ pomaga poprawić koloryt skóry i sprawia, że wygląda ona nieskazitelnie. Istnieje wiele porad kosmetycznych, które wykorzystują mąkę ryżową, ale będzie lepiej, jeśli spróbujesz tych 4 wskazówek i uzyskać niesamowite rezultaty.

1. Zastosuj mąkę ryżową

Po pierwsze, trzeba uzyskać mąkę ryżową i wymieszać ją z jogurtem i mlekiem. Po tym trzeba zastosować go do skóry i niech wyschnie na około 15 do 20 minut. Kiedy wyschnie, a następnie delikatnie pocierać go, aby usunąć zmarszczki z twarzy.

2. Maseczka do twarzy

Jeśli szukasz maski, która jest odpowiednia dla twarzy to mąka ryżowa i twaróg jest najlepszą opcją. Musisz wziąć miskę i dodać 3 łyżki mąki ryżowej i 1 łyżkę twarogu i dobrze wymieszać. Teraz zastosować tę maskę do twarzy i pozostawić na 20 do 30 minut i umyć go z letnią wodą. To pomoże pozbyć się zmarszczek i ciemnych kręgów.

3. Maseczka z jajek

Weź dwa jajka i oddziel żółtko od białka. Teraz wymieszać żółtko z mlekiem i zastosować tę maskę do twarzy. Po 20 minutach spłucz ją zimną wodą i użyj kremu nawilżającego, aby Twoja skóra była świeża.

4. Okład z ryżu

Aby zrobić okład z ryżu, trzeba wziąć czystą miskę, dodać 2 łyżki mąki ryżowej i dobrze wymieszać. Możesz także użyć go do zrobienia okładu na włosy, jak również.

Wnioski:

Jak widać istnieje wiele różnych porad i receptur dostępnych, które pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty dla Twojej skóry i sprawią, że będzie ona gładka i nieskazitelna.