Damski lub męski portfel skórzany – uniwersalny prezent!

Nie raz, nie dwa zdarzyło się, że mieliśmy problem z doborem właściwego prezentu dla naszych najbliższych. Okazji w ciągu roku bywa co nie miara, a każda z obdarowywanych osób ma swoje gusta i preferencje. Jest jednak kilka takich upominków, które pasują niezależnie od okazji i niezależnie od osoby, dla której poszukujemy prezentu – mimo że prezent jest rzeczą dość osobistą, dobieraną pod kątem uszczęśliwienia osoby i wpasowania się w jej gusta, by wywołać uśmiech na jej twarzy.

Jak wybrać portfel skórzany

Internetowy sklep galante.pl kieruje do swoich klientów kilka całkiem użytecznych, a jednocześnie uniwersalnych propozycji – jednym z nich jest galanteria skórzana, a konkretnie skórzane portfele – zarówno damskie, jak i męskie. Jako klasyczny prezent, zadowoli zapewne niejednego solenizanta czy jubilata. Przed zakupem portfela, warto jednak zadać sobie kilka podstawowych pytań, na które odpowiedź znacznie ułatwi selekcję portfeli skórzanych: jakim odcieniom, barwom daje pierwszeństwo osoba obdarowywana? Czy jest zwolennikiem portfeli większych czy raczej mniejszych, bardziej zgrabnych? Czy preferuje styl klasyczny czy wpisuje się bardziej w nowoczesny image? Czy osoba, która ma otrzymać portfel będzie w nim nosiła oprócz pieniędzy różne inne dokumenty, karty, itp.? Odpowiedzi na te pytania spowodują, że bez większych przeszkód powinniśmy przejść przez bój tropienia portfela najlepiej dopasowanego do stylu i osobowości adresata naszych poszukiwań. Kiedy już rozwiążemy cztery powyższe kwestie, spróbujmy jeszcze poszukać wśród galanterii z wyższej półki, która zagwarantuje gatunkową jakość, staranne wykonanie, a także troskę o szczegóły, przekładające się na wytrzymałość każdych warunków.

Pamiętajmy, że portfel to prezent na tyle uniwersalny, że powinien spełnić oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Biorąc jednak pod uwagę to, że panie są z reguły nieco bardziej wymagające pod względem elegancji, szykowności i dobrego smaku, powinniśmy pamiętać, że dla nich istotna będzie nie tylko strona wizualna portfela. Czym zatem kierować się przy wyborze portfela damskiego?

Sztuka wyboru damskiego portfela

Pójdźmy w kierunku praktycznym – dobrze by było, gdyby portfel damski był raczej większych gabarytów – taki jednak, by zmieścił się w średniej wielkości damskiej torebce. Panowie powinni zdawać sobie sprawę, że dla płci pięknej portfel służy do przechowywania nie tylko gotówki, ale również wielu innych rzeczy, które nie przyszłyby na myśl mężczyznom. Dlatego zwróćmy uwagę, by obdarowana pani zmieściła w przyszłym portfelu swoje dokumenty, potrzebne wizytówki czy karty lojalnościowe do wybranych drogerii. Chcąc to wszystko pomieścić, potrzebujemy więc znaleźć portfel w dość dużych rozmiarach. Ponadto, kobiety najczęściej noszą ze sobą torby o dużych gabarytach, w związku z czym nie powinien stanowić problemu fakt zakupienia przez nas odpowiednio dużego portfela. Jeśli jednak wiesz, że pani będąca adresatką Twojego prezentu preferuje noszenie na co dzień torebek niewielkich rozmiarów, oczywiście nie inwestuj w duże portfele. Warto również udać się do sklepu – lub dokonać zakupu skórzanego portfela w rekomendowanym sklepie internetowym, jak np. galante.pl – by przeanalizować wszelkie możliwe rozwiązania i wybrać model, naszym zdaniem, najwłaściwszy.

Produkty ze skóry sprawdzą się też, gdy naszym celem jest znalezienie prezentu cechującego się trwałością i wytrzymałością w trudnych warunkach – wszak dzisiejszy świat, zarówno kobiet, jak i mężczyzn – biegnie do przodu, nie warto więc fundować osobie obdarowywanej upominku niedopracowanego, z niższej półki, który najzwyczajniej w świecie za niedługo wyląduje w koszu na śmieci.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>