Discovery Pico – najskuteczniejsze leczenie i redukcja blizn potrądzikowych!

Blizny są jednym z najtrudniejszych do wyleczenia mankamentów urody, a blizny potrądzikowe należą do szczególnie uprzykrzających życie, ponieważ powstają na twarzy, szyi, dekolcie czy plecach. To widoczne miejsca, których nie sposób ukryć, jak np. blizny pooperacyjnej zlokalizowanej pod ubraniem. Zmiany po trądziku mają jeszcze jedną wadę – bardzo trudno się ich pozbyć. Często pojawia się pytanie, jak zlikwidować blizny po trądziku domowymi sposobami, niestety z punktu widzenia medycyny nie jest to możliwe, zwłaszcza jeśli blizny są głębokie i jest ich dużo. Najskuteczniejszy, a zarazem najszybszy sposób na blizny potrądzikowe to zabieg laserowy.

W Klinice Miracki w Warszawie usuwanie i redukcja blizn odbywa się za pomocą m.in. lasera Discovery Pico. Specjalistyczna technologia pikosekundowa tego lasera sprawia, że laserowe usuwanie blizn daje obecnie spektakularne efekty.

Dlaczego blizny potrądzikowe najlepiej usuwać laserem?

Leczenie blizn potrądzikowych nie jest proste, a wszystko dlatego, że sięgają środkowej warstwy skóry. Złuszczanie naskórka przy pomocy peelingów może jedynie wygładzić skórę i zmniejszyć widoczność zmian, jednak nigdy nie przyniesie tak intensywnych rezultatów jak laseroterapia. Z kolei stosowanie rozmiękczających maści na blizny ma sens jedynie przy zmianach bardzo świeżych, kiedy w skórze dopiero tworzy się proces wypełnianie uszkodzeń po trądziku, a maści i kremy mogą zminimalizować ich objętość. Duże blizny, o rozległym obszarze czy powstałe dawno najlepiej poddają się leczeniu laserem, np. Discovery Pico.

Usuwanie i redukcja blizn potrądzikowych laserem Discovery Pico nie tylko zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych, lecz także daje efekty, takie jak:

  • całkowite usuwanie większości blizn po trądziku;
  • redukcja sporych blizn, a przy większej serii zabiegów nawet całkowita ich eliminacja;
  • wygładzenie, uelastycznienie i regeneracja skóry;
  • poprawa napięcia skóry – naturalny lifting i odmłodzenie;
  • usuwanie przebarwień potrądzikowych – zmiany barwnikowe towarzyszące bliznom często zmieniają wyraz twarzy jeszcze bardziej niż same blizny;
  • wyrównanie kolorytu i nadanie skórze zdrowego, promiennego odcienia.

Co wyróżnia laser Discovery Pico?

Starsze modele laserów do leczenia m.in. blizn potrądzikowych działały w oparciu o technologię nanosekundową. Laser Discovery Pico wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie, jakim są ultrakrótkie fale pikosekundowe. Jest to więc laser pikosekundowy, ale co więcej, o dwukrotnie większej sile niż inne lasery w jego klasie. Tak wysoka siła działania lasera nie oznacza jednak, że będzie on niósł większe ryzyko poparzeń w trakcie zabiegu – wręcz przeciwnie, skrócony czas wysyłania fal z jednoczesnym zwiększeniem ich mocy gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie laseroterapii. Dzięki tak dużym osiągnięciom technologii medycyny estetycznej laser Discovery Pico umożliwia leczenie nawet bardzo trudnych do usunięcia zmian, jak właśnie blizny potrądzikowe, a nawet pooperacyjne.   

Laserowe leczenie blizn potrądzikowych Discovery Pico ma jeszcze kilka zalet:

  • zwiększona siła lasera daje bardzo szybkie efekty – kilkukrotnie przyspieszone leczenie trądziku w porównaniu z innymi laserami;
  • możliwość zastosowania w przypadkach, jak np.: rozstępy, przebarwienia, wiotkość skóry, zmarszczki, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego;
  • wysoki komfort w trakcie zabiegu – zwykle nie ma konieczności wykonywania znieczulenia.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd i interesuje Cię leczenie blizn potrądzikowych laserem Discovery Pico, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziesz więcej szczegółów na temat leczenia zmian po trądziku, lub umów się na konsultację, a nasi lekarze odpowiedzą na wszystkie pytania!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>