Endermologia LPG Alliance – na czym polega ten zabieg i kiedy pojawiają się efekty?

Endermologia to jeden z tych zabiegów estetycznych, który poprawia nasz wygląd szybko, naturalnie i co ważne, przyjemnie! Innowacyjne urządzenie do Endermologii LPG Alliance działa jednocześnie na cellulit, nadwagę, utratę jędrności i wiele więcej, przy czym odczucia w trakcie zabiegu sprawiły, że zyskał on opinie wręcz relaksującego. Na czym polega endermologia, na jakie efekty możemy liczyć i czy zabieg rzeczywiście jest całkowicie bezbolesny, wyjaśniają specjaliści z Kliniki Beauty Address, którzy wykonują Endermologię LPG Alliance w Warszawie.   

Endermologia LPG Alliance – jak wygląda zabieg? 

Endermologia LPG Alliance to masaż próżniowy wykonywany na wybraną partię ciała lub na twarz. Urządzenie posiada specjalne głowice wyposażone w rolki masujące. Rozmiar głowicy oraz intensywność zabiegu dobiera się w zależności od potrzeb, oraz od obszaru zabiegowego. 

W trakcie zabiegu zakłada się specjalny kombinezon, dzięki czemu skóra nie ma bezpośredniego  kontaktu z głowicą masującą. Nowoczesna głowica zabiegowa z rolką uzupełnioną klapką amortyzującą masuje skórę, jednocześnie zasysając fałdy skóry. Zmienne ciśnienie dostosowuje intensywność zabiegu, dlatego Endermologia LPG Alliance jest masażem jednocześnie energicznym i łagodnym. 

Jeden zabieg zwykle trwa od 20 do 40 minut, co zależy od tego, jaką partię ciała chcemy wyszczuplić lub na jakim obszarze chcemy poprawić kondycję skóry. 

Wskazania do Endermologii LPG Alliance to m.in.:

  • cellulit;
  • nadmiar tkanki tłuszczowej;
  • cienka, pozbawiona napięcia skóra;  
  • wiotkość skóry po odchudzaniu;
  • utrata jędrności spowodowana wiekiem;
  • nadmiar toksyn oraz płynów (obrzęki);
  • wzmożone napięcie mięśni. 

Na czym polega Endermologia LPG Alliance?

Dzięki masowaniu fałdu skórnego wraz z tkanką tłuszczową dochodzi do mechanicznego pobudzenia skóry na każdym jej poziomie głębokości. Masaż wprowadza komórki tłuszczowe w ruch, w wyniku czego dochodzi do rozluźnienia ich struktury łączącej. Warto zaznaczyć, że cellulit to właśnie nierównomiernie rozlokowane komórki tłuszczowe. Z tego powodu endermologia jest doskonałym sposobem nie tylko na redukcję obwodu ciała, ale także na redukcję cellulitu.   

Głęboka penetracja tkanek nie tylko niszczy tkankę tłuszczową, ale również przyśpiesza jej eliminację dzięki pobudzeniu układu limfatycznego. Wzmożona aktywność limfy sprawia również, że z organizmu odprowadzane są toksyny oraz nadmiar wody, a wszystko naturalnie, bez jakiejkolwiek ingerencji w ciągłość skóry. 

Masaż endermologiczny jako zabieg odmładzający 

Endermologia LPG Alliance stosowana jest do modelowania i wyszczuplania sylwetki, a także do poprawy owalu twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej, m.in. z podbródka. Jednak poprawa mikrokrążenia oraz mechaniczne pobudzanie skóry znajduje zastosowanie również w profilaktyce przeciwstarzeniowej. 

Intensyfikacja procesów zachodzących w strukturze tkanki skórnej wywołuje m.in.:

  • wzmożoną produkcję włókien kolagenowych, elastyny oraz kwasu hialuronowego;
  • usprawnienie mikrokrążenia, a tym samym dotlenienie skóry;
  • naturalną detoksykację organizmu.     

Skóra po zabiegu Endermologii LPG Alliance staje się wyraźnie napięta, gładka i elastyczna. Co więcej, poprawia się również jej koloryt oraz dochodzi do redukcji wiotkości. Wykonując endermologię na wybraną partię ciała, możemy w dowolny sposób modelować sylwetkę, np. zwiększając wcięcie w talii, czy ujędrniając pośladki i wyszczuplając uda. 

Endermologia LPG Alliance – po ilu zabiegach widoczne są efekty?

Zabieg Endermologia LPG Alliance jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą znacznie poprawić swój wygląd, jednak zależy im na naturalnych rezultatach. Efekty po endermologii pojawiają się szybko, jednak stopniowo, ponieważ organizm potrzebuje czasu do przeprowadzenia zainicjowanych procesów. Nie oznacza to, że efekty będą widoczne z dużym opóźnieniem. Wręcz przeciwnie, już po 1-3 zabiegach można zaobserwować wyraźną poprawę napięcia skóry. 

Jedynie redukcja tkanki tłuszczowej może wymagać przeprowadzenia całej serii zabiegowej, co zależy głównie od obszaru ciała oraz grubości tkanki tłuszczowej. Na podstawie tych parametrów dobiera się indywidualnie ilość zabiegów oraz ich częstotliwość. Najczęściej dla uzyskania zadowalających efektów wystarczające okazuje się wykonanie 10-15 zabiegów endermologii w odstępach kilkudniowych.  
Jeśli chcesz poprawić kondycję skóry, wyszczuplić sylwetkę lub usunąć cellulit – sprawdź zabiegi odmładzające i inne na stronie Beauty Address w Warszawie lub umów się na konsultację!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>