Idealna cera bez zmian naczyniowych z mocą lasera Cutera Excel V

Gładka skóra bez niedoskonałości i zmian naczyniowych to ideał, o którym marzy praktycznie każdy z nas. Niestety, częstym problemem w drodze do wymarzonej cery są teleangiektazje, czyli pajączki. Te pojawiające się na twarzy lub nogach cienkie żyłki są nieestetycznym defektem, uprzykrzającym codzienne życie. I choć ta przypadłość dotyczy głównie kobiet, zdarza się również, że dotyka mężczyzn. Pękające naczynka powstają wskutek nadmiernego opalania się, mogą też świadczyć o kłopotach z układem krążenia, nadciśnieniem, a także zaburzeniami hormonalnymi, dlatego nie warto ich bagatelizować. Wszelkie zmiany naczyniowe dobrze skonsultować z lekarzem, który w razie potrzeby skieruje na wykonanie odpowiednich badań. Natomiast same pajączki można zredukować za pomocą nowoczesnego lasera Cutera Excel V. Zamykanie naczynek jest w tym wypadku spektakularne i jednocześnie sprawia, że cera prezentuje się idealnie!

Precyzyjne działanie lasera Cutera Excel V – nowocześnie i bezboleśnie

Cutera Excel V jest uznawany za lidera w klasie laserów naczyniowych. Dzięki wysokiej mocy, wykorzystującej technologię o podwójnej długości fali 532/1064 nm, doskonale sprawdza się w usuwaniu pękających naczynek o różnym stopniu zaawansowania oraz rozległości. Precyzyjne działanie lasera dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Nowoczesny sprzęt pozwala na bezbolesną redukcję pajączków, za sprawą specjalnego systemu chłodzenia, który minimalizuje ryzyko powikłań, uczuleń oraz skraca okres rekonwalescencji. A jak długo trwa tego rodzaju innowacyjne leczenie? Według ekspertów stosujących laser Cutera w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla zintensyfikowania rezultatów końcowych, wskazane jest przeprowadzenie 2-4 naświetlań, w jednomiesięcznym odstępie. Teleangiektazje można więc wyleczyć w krótkim czasie, ważne natomiast, żeby później unikać promieni słonecznych i zabezpieczać skórę, stosując krem z filtrem SPF 50.

Jakie niechciane zmiany skórne można usunąć za pomocą lasera Cutera Excel V?

Terapia laserem Cutera Excel V to nie tylko antidotum na pękające naczynka, lecz także skuteczny sposób na rumień, rozproszone zaczerwienienie, trądzik różowaty, blizny, brodawki wirusowe, naczyniaki płaskie i jamiste, żylaki kończyn dolnych, zmiany barwnikowe oraz nierówną teksturę skóry. Spektrum działania tego urządzenia jest więc szerokie, a efekty błyskawiczne.

Zabieg z użyciem Cutera Excel V – jak to wygląda?

Urządzenie Cutera Excel V likwiduje pękające naczynka, rumień, blizny, brodawki, naczyniaki i żylaki poprzez ich podgrzanie. Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia i strupki, które występują przejściowo.

Cutera Excel V – czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania zabiegu?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, usuwającego pękające naczynka, rumień, blizny, brodawki wirusowe, naczyniaki płaskie i żylaki, jest ciąża, opalenizna, stosowanie ziół, takich jak dziurawiec czy nagietek, a także łuszczyca, bielactwo oraz skłonność do powstawania bliznowców.

Poznaj więcej informacji o zabiegu laserem Cutera Excel V w Bieńkowscy Clinic i umów się na konsultację! 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>