Jak skutecznie pozbyć się niechcianych włosków? Epilacja laserowa Thunder!

Gładka skóra bez podrażnień to marzenie niejednej kobiety. Trwałe usunięcie owłosienia z nóg czy znad górnej wargi pozwala nie tylko poczuć się pewniej, bardziej atrakcyjnie i kobieco, lecz również zaoszczędzić mnóstwo czasu, spędzanego w łazience z maszynką w ręce. Dowiedz się więcej o epilacji laserowej Thunder!

Zabieg wykonasz w Klinice Arte Derm w Warszawie (artederm.pl)

Dlaczego warto wykonać depilację laserową? Dla wygody!

Włosy na nogach odrastają szybko, więc usuwanie ich maszynką trzeba powtarzać co dwa, trzy dni. Każdy taki zabieg, zwłaszcza wykonywany w pośpiechu, co przecież zdarza się większości z nas, może skończyć się skaleczeniem, a nawet blizną. 

Żeby tego uniknąć niektóre kobiety zamieniają jednorazowe maszynki na plastry wosku, ale to jak przejście z deszczu pod rynnę. Usuwanie niechcianych włosów w ten sposób też nie zapewnia trwałych efektów, a poza tym piekielnie boli. Dlatego w wielu domach użyte raz plastry lądują w koszu albo na samym dnie szafki. I znów sięga się co maszynkę, traci czas na nieskuteczną depilację, a nierzadko też walczy z podrażnieniami i wrastającymi włoskami. 

Epilacja laserowa Thunder rozwiązuje wszystkie te problemy i daje niesamowity luksus, jakim jest wygoda. Mieć co dzień gładkie nogi bez niechcianych włosków to ogromne ułatwienie i bezcenny komfort. Dlaczego miałabyś sobie na to nie pozwolić?

Jak trwale usunąć niechciane włoski? Epilacja laserowa Thunder!

Laserowe usuwanie owłosienia, czyli epilacja, to prosty sposób na trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Zabieg możesz wykonać w dowolnym obszarze ciała, także na twarzy. Jest praktycznie bezbolesny, co zapewnia unikalny system chłodzenia Qool Tech wbudowany w głowicę Thundera. Zresztą epilacja trwa dosłownie chwilę i ani się obejrzysz, a już będziesz wychodzić z gabinetu z coraz gładszymi nogami albo mniej widocznym wąsikiem. Efekt jedwabiście gładkiej skóry nie pojawia się od razu, ponieważ światło lasera oddziałuje jedynie na włoski w fazie aktywnej. Te uśpione będą usunięte dopiero gdy się obudzą, czyli po upływie 2-3 tygodni. To standardowe odstępy pomiędzy kolejnymi sesjami. Z reguły dla pełnej satysfakcji wykonuje się od 4 do 6 zabiegów.

Thunder to laser do epilacji powstały w oparciu o dwie technologie laserowe: aleksandrytową i neodymowo-yagową. Dzięki temu zabiegi depilacji laserowej działają skuteczne na każdego rodzaju skórze, bez względu na rodzaj karnacji i odcień włosów. To pozwala zindywidualizować depilację i osiągnąć zamierzone efekty” – wyjaśnia dr n. med. Mariusz Ciemerych ekspert od laseroterapii w Klinice Arte Derm w Warszawie.

Efektem działania lasera Thunder jest nie tylko usunięcie owłosienia. Po serii zabiegów znika także problem podrażnień i wrastających włosków. Skóra jest jedwabiście gładka i wygląda bardzo atrakcyjnie. 

Co trzeba wiedzieć przed wykonaniem depilacji laserowej? Garść przydatnych informacji

Epilację laserową możesz wykonać bez względu na to czy masz śniadą karnację z ciemnym owłosieniem czy też jasną z jasnymi włoskami. Musisz jednak wiedzieć, że zabiegów nie przeprowadza się na świeżo opalonej skórze, dlatego jeśli niedawno wróciłaś z wakacji, będziesz musiała chwilkę się wstrzymać z laseroterapią. To standardowe zalecenie, dotyczące wszelkich tego rodzaju zabiegów. 

Jeśli jednak zdążyłaś już zapomnieć o urlopie, łap za telefon i ustal termin wizyty. Czy musisz się do niej specjalnie przygotowywać? Nie! Wystarczy, że zadbasz, by skóra była zdrowa. Więcej dowiesz się, gdy będziesz umawiać się na zabieg. Gotowa na piękną gładką skórę? Dlaczego miałabyś sobie na to nie pozwolić? Skoro epilacja laserowa Thunder może ułatwić Ci życie… 
Epilację laserową Thunder w Warszawie wykonasz pod okiem ekspertów z Kliniki Arte Derm. Szczegóły na stronie: https://artederm.pl/kontakt/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>