Jak usunąć podwójny podbródek? Poznaj najskuteczniejsze metody

Podwójny podbródek jest źródłem kompleksów wielu osób. Problem dotyczy nie tylko osób starszych czy borykających się z nadwagą. Zmiana trybu życia i odpowiednia pielęgnacja okazują się nieskuteczne w walce z nieestetycznym wyglądem podbródka. Zapytaliśmy ekspertów z Beauty Skin o najlepsze zabiegi modelowania twarzy.

Podwójny podbródek – przyczyny

Drugi podbródek jest problemem wielu osób. Wbrew powszechnej opinii, może powstawać również u osób szczupłych. Na powstawanie podwójnego podbródka ma wpływ kilka czynników takich jak:

  • uwarunkowania genetyczne,
  • niewłaściwa postawa ciała,
  • budowa anatomiczna,
  • nadwaga,
  • utrata sprężystości skóry.

Podwójny podbródek trudno usunąć dietą, ćwiczeniami czy pielęgnacją. Redukcja masy ciała nie wpływa na wygląd twarzy. Dieta i ćwiczenia mogą pomóc w pozbyciu się nadwagi, jednak nie są skuteczne w przypadku modelowania kształtu twarzy. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. W klinice Beauty Skin w Warszawie usuwanie podwójnego podbródka jest bezpieczne, nieinwazyjne i pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty.

Kriolipoliza ZLipo – usuwanie podwójnego podbródka skutecznie i bez bólu

Usuwanie podwójnego podbródka w bezpieczny i mało inwazyjny sposób jest możliwe dzięki Kriolipolizie ZLipo. Metoda należy do najskuteczniejszych i najbardziej bezpiecznych. Przed wykonaniem zabiegu wykonywane jest badanie USG, które ma na celu pomiar grubości tkanki. Kriolipoliza ZLipo jest metodą o niewielkim stopniu ryzyka powikłań i skutków ubocznych. Zabieg polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych w wybranej partii ciała i usunięciu ich z organizmu, a następnie zastosowanie fali uderzeniowej. Nowoczesna metoda pozwala dostosować parametry do indywidualnych potrzeb pacjenta i osiągnąć zamierzone efekty. Zabieg trwa zazwyczaj około godziny, następnie wykonywane są cztery zabiegi fali uderzeniowej w dwudniowych odstępach. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a ostateczne rezultaty terapii można zauważyć po 1-2 miesięcy. Kriolipoliza ZLipo jest zabiegiem bezbolesnym i nie wymaga uciążliwego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu pacjent możliwe są zaczerwienienia, obrzęki lub niewielki ból, ale objawy te nie przeszkadzają w powrocie do codziennych aktywności. 

Ultraskin II Absolute – usuwanie podwójnego podbródka falami ultradźwiękowymi

Skuteczną i bezpieczną metodą modelowania twarzy i usuwania podwójnego podbródka jest równie zabieg Ultraskin II Absolute. Zabieg polega na wykorzystaniu ultradźwięków do stymulacji i głębokiej przebudowy skóry. Metoda pozwala na  penetrację głęboki warstw tkanki podskórnej i redukcję miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. Ultraskin II Absolute umożliwia uzyskanie spektakularnych rezultatów już po pierwszym zabiegu. W przypadku usuwania podwójnego podbródka najczęściej wystarcza jeden zabieg, powtarzanie procedury konieczne jest zazwyczaj w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w większych obszarach ciała. Efekty są naturalne i długotrwałe, który utrzymują się zazwyczaj około roku. Zabieg nie wymaga przygotowań ani uciążliwego okresu rekonwalescencji. Ultraskin II Absolute należy również do najmniej bolesnych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Zaletą zabiegu jest możliwość jego wykonania na każdej partii ciała. Ultraskin II Absolute polecany jest osobom, które mają problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej w newralgicznych partiach ciała. Zabieg pozwala również uzyskać doskonałe efekty ujędrniające w przypadku utraty elastyczności i sprężystości skóry po ciąży czy po dużej utracie masy ciała.

Nowoczesne zabiegi modelowania twarzy umożliwiają pozbycie się podwójnego podbródka w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Więcej informacji na stronie www.beautyskin.com.pl 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>