Jak zapomnieć o przebarwieniach na twarzy – laser PicoSure

Po letniej opaleniźnie mogą zostać nie tylko wspomnienia, lecz także plamy na twarzy – przebarwienia. Codzienne przykrywanie ich makijażem jest męczące i nie zawsze skuteczne. Jednak melasma to nie tylko efekt opalania się bez nałożenia kremu z filtrem na twarz. Mogą to być oznaki starzenia skóry, bo przebarwienia pojawiają się na twarzy kobiet po 30. roku życia. Osoby, które mają problemy z tarczycą lub ich organizm ulega częstym zmianom hormonalnym, również są podatne na przebarwienia. Przyjmowanie niektórych leków też może objawiać się trwałymi plamami na twarzy. Do tej pory kobiety leczyły przebarwienia kremami, lecz nie był to najskuteczniejszy sposób. Na poprawę kondycji skóry trzeba było długo czekać lub nic się nie poprawiało. Jednak od kiedy specjaliści medycyny estetycznej stworzyli laser PicoSure, już nikt nie musi martwić się o wygląd swojej cery. Laser skutecznie i bezboleśnie usuwa każde przebarwienie. A to wszystko trwa krócej niż opalanie się.

Trafić w sam środek przebarwienia

Skuteczność lasera PicoSure polega na tym, że trafia prosto w strukturę skóry, aby jak najlepiej wyeliminować problem, jakim jest przebarwienie. Zabieg polega na poddaniu obszaru, na którym występuje przebarwienie, wiązce światła laserowego. Innowacyjność lasera polega też na tym, że operuje najkrótszą wiązką – ma ona długość pikosekundy. Tak krótka wiązka wytwarza energię kinetyczną, która pod wpływem ciśnienia rozbija ją na cząsteczki. Te drobne elementy organizm jest już w stanie sam usunąć. Laser ma kontakt ze skórą tylko przez chwilę, dlatego nie ma ryzyka, że skóra ulegnie przegrzaniu. Pacjenci nie muszą również obawiać się o blizny pozabiegowe. Specjaliści z Kliniki Miracki zapewniają, że cała metoda jest bezpieczna i bezinwazyjna (http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-melasmy-i-przebarwien-pico-sure/). Zabieg zakłada również, aby w jego trakcie pacjent czuł się jak najbardziej komfortowo, a nawet mógł się zrelaksować.

Zadowalające efekty

Przebarwienia po kilku tygodniach mogą zniknąć lub zredukować się do ledwo widocznych. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, lekarze zalecają od trzech do sześciu zabiegów. Podczas konsultacji specjalista oceni, jak duże jest przebarwienie i ile czasu zajmie jego usunięcie. Skóra po laserowym usuwaniu przebarwienia wraca do swojego dawnego koloru. Osoby, które przeszły zabieg usuwania melasmy, powinny pamiętać, żeby unikać słońca oraz peelingów. Zabieg laserem PicoSure jest dostępny dla każdego, kto nie cierpi na bliznowce oraz nie przechodzi infekcji na obszarze, z którego ma być usunięte przebarwienie. Po każdej sesji pacjenci mogą od razu wracać do swoich codziennych obowiązków. Zabieg nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Odkąd w gabinetach medycyny estetycznej pojawił się laser PicoSure, kobiety mogą cieszyć się piękną i zdrowo wyglądającą skórą. Skórę mężczyzn, u których również występują przebarwienia, też można leczyć laserem PicoSure. Wszyscy, którzy nie chcieli pogodzić się z plamami na swojej twarzy, zyskali dla siebie ratunek.

Przeczytaj więcej jak może Ci pomóc laser PicoSure:
http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-melasmy-i-przebarwien-pico-sure/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>