Laserowe odmładzanie pochwy – MonaLisa Touch

Każda kobieta niezależnie od wieku chciałaby pięknie wyglądać i dobrze się czuć. Komfort naszego życia zależy od wielu czynników. Kobieta, która urodziła dziecko może mieć mieszane odczucia związane ze zmianą swojego wyglądu. Pojawiają się problemy z nietrzymaniem moczu, rozluźnieniem pochwy i co się z tym wiąże, również zmniejszeniem satysfakcji ze współżycia seksualnego.

Kiedy zainteresować się odmładzaniem pochwy?

Pierwszą grupą kobiet, które mogą skorzystać z laserowego odmładzania pochwy są panie, które są po porodzie naturalnym. Mimo, iż jest to zjawisko zupełnie naturalne, że po porodzie dochodzi do rozluźnienia tkanek pochwy, to dla wielu kobiet chęć podjęcia działań na rzecz obkurczania pochwy pozostaje tematem wstydliwym. Zupełnie niepotrzebnie, jak przekonują specjaliści ze Sthetic Kliniki dr Jagielskiej to jest właśnie moment, żeby zainteresować się tematem odmładzania pochwy zupełnie otwarcie i bez kompleksów. Rolą specjalistów od ginekologii estetycznej jest zastosowanie energii lasera MonaLisa Touch w celu obkurczania pochwy. Jeśli więc, kobiety zdecydują się na zabieg, mogą liczyć na wsparcie i zachowanie pełnej poufności w kontakcie z lekarzami.

Drugim etapem życia kobiet, w którym panie powinny zainteresować się laserowym obkurczaniem pochwy jest menopauza. W tym okresie mogą pojawić się problemy z nietrzymaniem moczu. Laser MonaLisa Touch może skutecznie temu zapobiec poprzez wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej, a także obszaru ujścia cewki moczowej.

W jaki sposób laser poprawia wygląd narządów intymnych?

Po pierwsze laser Mona Lisa Touch stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co wpływa na ich namnażanie i wzmocnienie. Polega to na fototermicznym obkurczeniu pochwy, dlatego w sposób nieinwazyjny i nowoczesny poprawia znacząco wygląd narządów intymnych.

Ponadto zabieg intensyfikuje koagulację tkanki, co z kolei ma pozytywny wpływ na krzepnięcie krwi.  To dlatego pacjentki, które postanowiły doprowadzić do obkurczenia pochwy, mogą liczyć na szybką rekonwalescencję i powrót do pełnej sprawności w niedługim czasie.

Rewitalizacja sposobem na lepsze samopoczucie

Kobiety, które decydują się na rewitalizację pochwy dbają o wyższy komfort życia, dlatego mogą cieszyć się o wiele lepszym samopoczuciem. Płeć piękna jest szczególnie wrażliwa, z tego powodu powinna dbać o siebie w sposób kompleksowy.

Jeśli więc pojawia się problem zbyt luźnej pochwy lub nietrzymania moczu, nie należy zwlekać ze zgłoszeniem się do odpowiednich specjalistów z dziedziny ginekologii estetycznej.

Jakie zalety posiada laser MonaLisa Touch?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bezbolesność zabiegu wykonywanego laserem MonaLisa Touch. Istotnym plusem tego nowoczesnego narzędzia jest także uzyskanie korzystniejszych wyników niż zabiegów chirurgicznych z racji nie występowania krwawienia.

Ogromną zaletą jest również niski stopień dyskomfortu po zabiegu i skrócony okres rekonwalescenji.

Jak zabieg wpływa na jakość współżycia?

Jeśli kobieta jest zadowolona z wyglądu swoich narządów intymnych, czuje się bardziej pewna siebie i seksowna. Dlatego tak ważne jest, żeby zrobić wszystko co możliwe, aby skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny i pomóc sobie w rozwiązaniu problemów.

Ponadto należy zwrócić uwagę, iż na jakość współżycia seksualnego wpływają takie czynniki jak elastyczność pochwy oraz jej nawilżenie. Zabieg laserem MonaLisa Touch pomaga odzyskać sprężystość pochwy, ale także zmniejszyć jej rozmiar oraz przywrócić odpowiednie nawilżenie.

Więcej informacji o zabiegu można znaleźć na stronie: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/mona-lisa-touch/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>