Masz do czynienia z pierwszymi oznakami starzenia? Usuń je przy pomocy innowacyjnego lasera Enlighten Triplex Pico Genesis!

Pierwsze oznaki starzenia skóry mogą pojawić się już pomiędzy 25. a 30. rokiem życia. Najczęściej stanowią je drobne zmarszczki mimiczne, przebarwienia oraz utrata promiennego kolorytu skóry. Wiele z nas w pierwszej kolejności sięga w takiej sytuacji po prostu po jeden z wielu kosmetyków przeciwzmarszczkowych, mając nadzieję, że pozwoli to skutecznie zatrzymać proces starzenia i opóźnić pojawienie się jego kolejnych etapów. Prawda jest jednak taka, że ze starzeniem dużo lepiej niż kosmetyki radzą sobie profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Młode osoby, które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry i pozbyć się pierwszych zmarszczek, szczególną uwagę powinny zwrócić na zabiegi laserowe, które przynoszą szybkie i bardzo naturalne efekty odmłodzenia. Dlaczego warto wykonać ten zabieg przy pomocy innowacyjnego lasera Enlighten Triplex Pico Genesis? Podpowiadamy, w czym tkwi skuteczność jego działania!

Laserowe odmładzanie twarzy – kiedy kosmetyki to za mało

Właściwa pielęgnacja jest bardzo ważnym punktem w profilaktyce przeciwdziałania procesowi starzenia skóry. Kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które oddziałują przede wszystkim na naskórek, nie są jednak w stanie cofnąć skutków starzenia, a tym samym uszkodzeń skóry, które są zlokalizowane w jej głębokich warstwach. Co innego specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które zostały stworzone właśnie po to, żeby móc naprawić to, czego nie mogą kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Kwas hialuronowy, botox, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, mikrodermabrazja czy peelingi chemiczne – gabinety medycyny estetycznej oferują nam naprawdę szeroki wachlarz możliwości walki z nieuchronnym procesem starzenia. Jednak wśród wszystkich zabiegów odpowiednich dla młodych osób, idealnym rozwiązaniem wydaje się laserowe odmładzanie twarzy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że przynosi bardzo naturalny efekt poprawy wyglądu skóry. Zmarszczki mimiczne znikają, jędrność skóry ulega poprawie, zaś cera na nowo przybiera świetlisty i promienny koloryt – szybko, bez bólu, blizn i długiego okresu rekonwalescencji.

Usuwanie zmarszczek laserem – jaki laser wybrać?

Naturalny efekt odmłodzenia, dzięki specyfice działania laserów, które prowadzą do namnażania włókien kolagenowych i elastynowych w głębokich strukturach skóry, to nie jedyne zalety odmładzania twarzy laserem. Laseroterapia jest przede wszystkim jedną z najmniej bolesnych i najbezpieczniejszych metod walki z procesem starzenia. A to przede wszystkim dzięki tak innowacyjnym urządzeniom, jak laser Enlighten Triplex Pico Genesis, z którego możemy skorzystać w Klinice Bieńkowscy w Bydgoszczy lub Częstochowie. Laser wykorzystuje nowoczesną technologię pikosekundową, która pozwala na usuwanie pierwszych zmarszczek, jak również innych niedoskonałości, w bardzo szybki i całkiem nieinwazyjny sposób. Krótki czas trwania impulsu zmniejsza dolegliwości bólowe podczas zabiegu oraz okres rekonwalescencji pozabiegowej. To doskonały sposób na subtelne odmłodzenie skóry u młodych osób, u których nie ma jeszcze wskazań do zastosowania bardziej inwazyjnych metod.

Więcej informacji na temat laserowego odmładzania twarzy przy pomocy technologii pikosekundowej znajdziesz na stronie:

http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/enlighten

 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>