Zabieg urządzeniem Ultraformer – nieinwazyjny ratunek dla skóry całego ciała

Nadchodząca wiosna to idealny moment nie tylko aby odświeżyć garderobę, ale też zatroszczyć się o własne ciało – w końcu sezon plażowy już za pasem. Z pomocą przychodzi nowoczesny zabieg z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer. To nieinwazyjna metoda dająca zaskakujące rezultaty już po pierwszej sesji. Sprawdź, co musisz wiedzieć, decydując się na zabieg Ultraformer!

Jakie standardy muszą spełniać opakowania transportowe?

Opakowania transportowe są jedną z metod ochrony i zabezpieczenia ładunku przed wpływami otoczenia oraz czynnikami mechanicznymi w czasie procesu transportowego. Głównym zadaniem opakowania transportowego jest dostarczenie wskazanego produktu Klientowi, dbając o jakość i dobrostan towaru. Opakowanie jest niezwykle istotnym elementem ogniwa łączącego producenta z konsumentem – finalnym odbiorcą danego produktu. W świecie opakowań i transportu istnieją dość jasno określone standardy, jakie muszą zostać spełnione przez producentów opakowań, tak aby te mogły brać udział w procesie przekazywania ładunku z punktu A do punktu B. O czym powinniśmy wiedzieć? Jak sprawdzić czy dane opakowania transportowe spełniają niezbędne wymagania? 

Botox – czym jest, a czym zdecydowanie nie? Pora obalić mity!

Czas pędzi nieubłaganie, zostawiając na naszych ciałach ślady. Nie chodzi o to, aby całkowicie się ich pozbywać – pokazują w końcu historie naszego życia – ale pojawienie się części z nich można opóźnić, a inne zniwelować tak, by jak najlepiej czuć się w swojej skórze. W obu tych przypadkach, czyli zarówno wygładzaniu powstałych już zmarszczek, jak i prewencji w tym zakresie, znakomicie sprawdza się botoks. Czym on właściwie jest? Największe mity obalają dla nas eksperci z Klinik MEDBEAUTY!

Ile kosztuje plastyka nosa kwasem hialuronowym?

Kształtny nos, duże usta czy wydatne kości policzkowe to cechy kobiecego wyglądu, które współcześnie są uznawane za najbardziej atrakcyjne. Co jednak, jeżeli nie zauważamy ich u siebie? Jeżeli bardzo chcemy poprawić swoją aparycję, z pomocą przychodzą nam bezpieczne i mało inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Plastyka nosa kwasem hialuronowym jest jedną z takich procedur. Zadowolone pacjentki coraz częściej polecają ją sobie nawzajem. Dlaczego? Przeczytaj poniżej!

Fakty i mity na temat eko opakowań do wysyłki

Nie bez powodu ekologiczne opakowania stają się coraz bardziej wszechobecne we wszystkich branżach, więc przyjrzyjmy się niektórym powszechnym mitom, które je otaczają. W ostatnich latach wielu konsumentów żywo interesowało się trwałością kupowanych przez siebie produktów i firm, którym patronują. Doprowadziło to do wzrostu liczby ekologicznych opakowań wszelkiego rodzaju produktów, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Wraz z błyskawicznym wzrostem popularności ekologicznych opakowań pojawiło się mnóstwo mitów na temat tego, jakie materiały są najlepsze, którzy kupujący są najbardziej zainteresowani, co myślą o nich konsumenci i nie tylko.

Jak się przygotować do przeprowadzki? Porady dla zmieniających lokum

Chyba każdy, kto choć raz zmieniał miejsce zamieszkania, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakim przedsięwzięciem logistycznym jest przeprowadzka. Może ona być jednak znacznie łatwiejsza, jeżeli tylko odpowiednio ją zaplanujemy. Nie wiesz, jak to zrobić? Poznaj nasze porady na temat przeprowadzki!

Jaki wpływ na efekty depilacji laserowej ma kolor włosów?

Celem depilacji laserowej jest trwałe usunięcie włosów. Tradycyjne metody pozbywania się owłosienia nie są aż tak skuteczne, a co najważniejsze – są krótkotrwałe. Epilacja to popularna w ostatnim czasie metoda, cieszącą się naprawdę satysfakcjonującymi rezultatami. Efektywność zabiegu jest jednak uzależniona od kilku czynników, w tym m.in. karnacji oraz koloru włosów. 

Thunder MT to najlepszy laser do epilacji. Teraz za laserowe usuwanie owłosienia zapłacisz do 50% taniej

Thunder MT to lider wśród laserów do epilacji. Na tle innych urządzeń wyróżnia się szybkością działania, zakresem mocy i stopniem bezpieczeństwa. Laserowe usuwanie owłosienia z jego udziałem pozwala całkowicie pozbyć się niechcianych włosków z każdej partii ciała. Epilacja Thunder MT to zabieg dla wymagających, który teraz można upolować w bardzo atrakcyjnej cenie!

Jak usunąć podwójny podbródek? Poznaj najskuteczniejsze metody

Podwójny podbródek jest źródłem kompleksów wielu osób. Problem dotyczy nie tylko osób starszych czy borykających się z nadwagą. Zmiana trybu życia i odpowiednia pielęgnacja okazują się nieskuteczne w walce z nieestetycznym wyglądem podbródka. Zapytaliśmy ekspertów z Beauty Skin o najlepsze zabiegi modelowania twarzy.