Liposukcja z lipotransferem Vaser Lipo – innowacyjny sposób na modelowanie sylwetki

,,Tu za dużo, tu za mało” – to często powtarzana fraza, kiedy patrzymy w lustro i oceniamy swoją figurę. A co zrobić, żeby było idealnie? Diety i ćwiczenia fizyczne oczywiście są bardzo ważne, ale niestety nie zawsze osiągamy dzięki nim pożądane efekty. W tym przypadku ciekawą propozycją może być liposukcja z lipotransferem Vaser Lipo, która pozwala na odessanie tkanki tłuszczowej oraz ponowne wykorzystanie jej do wymodelowania innej części ciała.

Na czym polega lipotransfer?

Lipotransfer to przeszczep własnego tłuszczu z jednego obszaru ciała w inny. Dzięki temu stał się rewelacyjną metodą jednoczesnego modelowania i wyszczuplania sylwetki. Zabieg Vaser Lipo jest również doskonałym sposobem na rewitalizację oraz poprawę kondycji skóry. Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem własnych komórek tłuszczowych to ogromny przełom w medycynie estetycznej. Dzięki temu można zmienić lub skorygować kształt całej sylwetki. Fakt, że nie wykorzystujemy do tego żadnych sztucznych implantów czy substancji, sprawia, że jest to najbardziej naturalna, a tym samym przyjazna dla organizmu metoda.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem lekarz musi przeprowadzić wywiad. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, specjalista w porozumieniu z pacjentem ustala obszary, z których zostanie pobrana tkanka tłuszczowa oraz miejsca, gdzie zostanie przeniesiona. Podczas zabiegu pod skórę wprowadza się cienką kaniulę, która przy pomocy ultradźwięków odprowadza tłuszcz. Pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, dlatego nie jest to dla niego bardzo bolesna procedura. Pobrany tłuszcz jest następnie przygotowywany w specjalnej wirówce, po czym można go wstrzyknąć w wybrany obszar ciała, który chcemy wymodelować. Dodatkowym atutem zabiegu jest ujędrnienie skóry. Zabieg trwa średnio od 2 do 5 godzin. Do modelowania sylwetki w Klinice Miracki w Warszawie wykorzystuje się właśnie urządzenie Vaser Lipo.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest opuchnięta, jednak objawy te znikają samoistnie po kilku dniach. W tym czasie powinno się ze szczególną troską traktować obszar pozabiegowy – należy nosić specjalną odzież lub opatrunek uciskowy, a także unikać intensywnego wysiłku fizycznego.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu są widoczne od razu po jego wykonaniu, natomiast ostateczny rezultat uzyskujemy po ustąpieniu opuchnięć skóry.

Liposukcja z lipotransferem:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • modelowanie twarzy,
  • modelowanie piersi, pośladków,
  • odżywienie skóry,
  • spłycenie zmarszczek,
  • redukcja blizn.

Jak widać, zbędną tkankę tłuszczową można nie tylko skutecznie odessać, ale także efektywnie wykorzystać. Tłuszcz odjęty w jednym miejscu i dodany w drugim, to świetny patent na doskonałą figurę czy odmłodzenie twarzy.

Więcej informacji znajdziesz na: http://klinikamiracki.pl/urz%C4%85dzenia/wypasiony-laser/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>