Lipotransfer – nowa Ty już dziś!

Marzy Ci się, aby Twoje ciało było kształtne w każdym calu? Chcesz mieć bardziej zgrabne i ponętne ciało. Brakuje Ci tu i ówdzie, a nie chcesz stosować metod chemicznych i wykonywać męczących ćwiczeń.Wykorzystaj swoje własne komórki macierzyste i poczuj się lepiej w swoim nowym ciele!

Nowoczesna technologia pozwala na wykorzystania komórek macierzystych bez stosowania chemii. Metoda lipotransferu z kliniki Arte Derm z Józefowa daje możliwość przeszczepu tkanki tłuszczowej w miejsca w które chcemy uwypuklić i nadać im kształtu. Dzięki wykorzystaniu komórek macierzystych nie tylko zostaje odbudowana objętość wybranych obszarów ciała,ale także odmładza i rozświetla skórę. Blizny i rozstępy zostają zredukowane. Idealnie sprawdza się w terapii zwiotczenia skóry i przyspiesza regenerację i procesy jej gojenia. Daje możliwość poprawienia objętości skóry, regenerację głębokich partii skóry czy wypełnienie ubytków skóry i tkanek.W celu wykonania zabiegu, za pomocą iniekcji od pacjenta pobierana jest niewielka ilość tłuszczu (najczęściej z okolicy brzucha lub z ud). Następnie pobrana tkanka tłuszczowa wraz z komórkami macierzystymi zawieszonymi w oczyszczonej tkance tłuszczowej jest odpowiednio przygotowana i wykorzystywana do poprawy m.in. owalu twarzy, objętości piersi czy poprawy struktury wiotczejącej skóry.Przeszczepione młode komórki tłuszczowe bez trudu unaczyniają się i zaczynają funkcjonować jak pozostałe, dając naturalny efekt wypełnienia. 

Zabieg bez chemii!

Jeżeli chcemy uzupełnić ubytki na twarzy, piersiach czy pośladkach doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z lipotransferu. Sam zabieg jest bezbolesny, autologiczny. 

Polega na przeszczepieniu  za pomocą iniekcji niewielkiej ilości tłuszczu (najczęściej z okolicy brzucha lub z ud). Następnie pobrana tkanka tłuszczowa wraz z komórkami macierzystymi zawieszonymi w oczyszczonej tkance tłuszczowej jest odpowiednio przygotowana i wykorzystywana do poprawy m.in. owalu twarzy, objętości piersi czy poprawy struktury wiotczejącej skóry. Przez zabiegiem przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania a po zabiegu należy stosować przepisane przez lekarza leki. Zaraz po zabiegu nie należy narażać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, czy przez dobę korzystać z basenu, sauny czy siłowni. Niewskazane jest również stosowanie preparatów zawierających kwas.Pierwsze efekty w postaci wypełnienia, zmiany kształtu, odbudowy ubytków oraz odnowy i wygładzenia skóry, widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Tłuszcz jest jednak materiałem ulegającym naturalnej absorpcji, dlatego efekt widoczny w dniu zabiegu, w kolejnych miesiącach ulegnie osłabieniu. To, jaka część przeszczepionego materiału zostanie wchłonięta, zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu pacjenta.

Oczywiście jak przy tego typu zabiegach bywa są również pewne przeciwwskazania skierowane do kobiet w ciąży i karmiące piersią, problemy z niewyrównaną cukrzycą, choroba nowotworowa, otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry czy infekcje skóry w miejscu zabiegu.

Lipotransfer to:

  • pomoc w rozwiązaniu ubytków objętości twarzy, piersi czy pośladków,
  • wykorzystanie komórek macierzystych bez użycia substancji chemicznych,
  • w pełni autologiczny, bezbolesny i nie powodujący reakcji alergicznych,
  • nie tylko odbudowuje objętość wybranych obszarów ciała, lecz także naturalnie odmładza i rozświetla skórę,
  • zabieg ten sprawdza się w terapii problemów związanych ze zwiotczeniem skóry jak również przyspiesza procesy regeneracji i proces gojenia się,
  • efekty: poprawa objętości twarzy, regeneracja głębokich warstw skóry, terapia naprawcza czyli wypełnienie ubytków skóry i tkanek,
  • redukcja tkanki tłuszczowej z miejsca z którego tłuszcz został pobrany,
  • szybka rekonwalescencja.

Chciałabyś aby Twoje ciało było ponętne i kształtne,ale ciężko to osiągnąć zwykłymi metodami. Odwiedź stronę https://artederm.pl/kontakt/ lub przyjdź do kliniki Arte Derm, gdzie specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości. Przekonaj się o skuteczności działania lipotransferu już teraz!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>