Modelowanie ciała z Proshock Ice, czyli o zbawiennym działaniu kriolipolizy

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce. Gdy siłownia i dieta przegrywają w walce z uwarunkowaniami genetycznymi, ostatnią deską ratunku może okazać się medycyna estetyczna. Jednym z zabiegów, które pomogą nam zwyciężyć w starciu z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem jest zabieg o nazwie Proshock Ice. Ta bezbolesna procedura gwarantuje ujędrnienie ciała i wygładzenie skóry. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu kriolipolizy mamy szansę poczuć się atrakcyjnie i komfortowo we własnym ciele. Sprawdź, na czym polega zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Proshock Ice i popraw wygląd swojego ciała!

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Proshock Ice to również nazwa urządzenia, stosowanego podczas zabiegu redukującego tkankę tłuszczową i cellulit. Dzięki tej procedurze możemy uzyskać taki kształt sylwetki, o jakim zawsze marzyłyśmy. W zabiegu zastosowany został mechanizm kriolipolizy, czyli wymrażania tłuszczu. Ta metoda odchudzania jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej liposukcji, a przy tym odznacza się niezwykłą skutecznością. Już po kilku miesiącach obserwujemy wyraźne zmniejszenie obwodu ciała i wygładzenie skóry. Gdzie Proshock Ice znajduje zastosowanie?

  • redukuje cellulit (w tym również trudny do usunięcia cellulit włóknisty),
  • usuwa miejscową otyłość z różnych partii ciała (pośladki, brzuch, uda),
  • wygładza skórę,
  • zwiększa jędrność podskórnej tkanki,
  • modeluje ciało.

Zabiegi wykorzystujące zjawisko kriolipolizy są wykonywane w klinikach medycyny estetycznej, w tym również w Klinice Sthetic dr Jagielskiej w Warszawie. Na czym polega zabieg Proshock Ice?

Jak wygląda modelowanie sylwetki za pomocą Proshock Ice?

Modelowanie sylwetki z użyciem Proshock Ice odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na schłodzeniu wybranej partii ciała przy użyciu sondy zamrażającej Freezing Probe. Gdy skóra pacjenta osiągnie temperaturę oscylującą na granicy wartości +5 i -5 stopni Celsjusza, rozpoczyna się proces, podczas którego dochodzi do rozbicia lipidów, znajdujących się w komórkach tłuszczowych. Druga faza wymaga użycia głowicy Shock Probe, której działanie polega na emisji ultradźwięków o ściśle określonej częstotliwości impulsów. Fale akustyczne przyspieszają metabolizm komórkowy, co powoduje efektywniejsze usuwanie tłuszczu z organizmu.

Kto nie powinien poddawać się zabiegowi odchudzania i modelowania sylwetki?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Proshock Ice jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, ale istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Z odchudzania i modelowania sylwetki tą techniką powinny zrezygnować osoby cierpiące na niewydolność nerek, mające wszczepiony rozrusznik serca lub implanty oraz panie w ciąży i karmiące piersią. Należy także unikać zabiegów odchudzających, jeżeli chorujemy na  krioglobulinemię, hemoglobinurię bądź zmagamy się z chorobą Raynauda. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest również ostra infekcja, stany zapalne skóry i zaburzenia krzepliwości krwi.

Efekty po zabiegu z użyciem Proshock Ice

Proshock Ice to innowacja w medycynie estetycznej. Dzięki temu urządzeniu pozbędziemy się zbędnych kilogramów i tłuszczu bezboleśnie, szybko oraz skutecznie. Podczas jednorazowego zabiegu leczeniu poddaje się wyłącznie jedną partię ciała, przy czym w ten sposób tracimy od 3 do 15 mm tkanki tłuszczowej. Jeśli zależy nam na uzyskaniu szczupłej sylwetki i wymodelowaniu partii ciała, w których odkłada się nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej, już dziś możemy skorzystać z zabiegu, poprawiającemu wygląd naszych ud, pośladków, brzucha, ramion czy pleców.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>