Mroźne zabiegi na ciało dla tych, którym zawsze jest gorąco

Zimno wykorzystywane było w kosmetyce od wieków. Jakim zabiegom dziś warto się poddać, by zachować szczupłe, jędrne ciało?

Do czego wykorzystuje się zimno w kosmetyce?

Świadomość, że chłodny okład ze śniegu czy zimnego kamienia uśmierza ból i obkurcza tkanki, nie jest niczym nowym. Do dziś zachowanym w Rosji zwyczajem dawnych Słowian jest skok do przerębla po saunie

W Skandynawii przedszkolaki mimo mroźnej pogody od zawsze spędzają sporo czasu co dnia na świeżym powietrzu, bo dzięki temu hartowana jest ich odporność. 

W Polsce od dekad działają kluby Morsów, a na świecie ostatnio modne zaczynają być techniki hartowania się w chłodzie Wima Hoffa

Te same zasady wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej. W gabinecie z dobroczynnego działania chłodu można skorzystać w kontrolowanych warunkach, co daje większe bezpieczeństwo.

Onda z chłodzącą głowicą

Urządzenie do zabiegu Onda działa w oparciu o fale elektromagnetyczne. Tradycyjnie rozgrzewają one ciało do wysokich temperatur, co może wiązać się z dyskomfortem. W przypadku głowicy Onda równocześnie z podgrzaniem miejsce jest chłodzone. W ten sposób wrażenia się równoważą, a zabiegowi nie towarzyszy dyskomfort. Schładzanie jako sposób na zmniejszenie bólu wykorzystuje się również np. podczas różnych metod depilacji.

Co to jest kriolipoliza?

Ciekawy jest też sposób działania zabiegu kriolipolizy. Polega on na emisji fali akustycznej, która rozbija złogi tłuszczu, wraz z ujemną temperaturą, która je zamraża. – Ostatnio coraz częściej korzystamy z takich łączonych metod, które wykazują większą niż zwykle skuteczność. – zdradza personel stojący za zabiegami kriolipolizy w gabinecie Beauty Skin na warszawskim Powiślu. Pacjentki korzystają z kriolipolizy, bo chcą zauważalnych efektów bez bólu i długotrwałego dochodzenia do siebie. Dodatkowymi atutami zabiegu jest:

  • brak nieprzyjemnych doznań w związku z silnym schłodzeniem ciała,
       
  • pobudzenie skóry do produkcji kolagenu pod wpływem zimna,
       
  • szybkość, z jaką pozbywasz się tłuszczu.

Jeśli zastanawiasz się, ile zabiegów kriolipolizy zrobić, to odpowiedź brzmi: zależy od Ciebie. Już po jednym odczujesz różnicę. Możesz też umówić się na zabieg kriolipoliza wraz z czterema zabiegami fali akustycznej w ramach gotowych pakietów odchudzających, jak w warszawskim Beauty Skin.

Kriolipoliza – czy warto?

Zabiegi oparte na działaniu zimna są polecane ze względu na uniwersalność. Po kriolipolizę warto sięgnąć czy to przy nadmiarze tkanki tłuszczowej,czy to przy obwisłej skórze lub mało atrakcyjnym owalu twarzy. Jeśli nadal nie wiesz, czy warto zainwestować w kriolipolizę, zobacz efekty zabiegów na stronie: www.beautyskin.com.pl. Znajdziesz tam też cennik i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>