O niezaprzeczalnym uroku nieśmiertelnych balonów

Na pewno urządzaliście kiedyś przyjęcie, urodziny dziecka, okrągłą rocznicę, a może nawet wesele. Wtedy też przyszło się Wam zmierzyć z koniecznością udekorowania sali, miejsca, gdzie miała odbyć się impreza. I co przyszło Wam wtedy do głowy? Balony! I słusznie, bo potrafią one zaczarować rzeczywistość, nadać jej kolorów i niepowtarzalnego uroku. A ileż radości sprawiają najmłodszym! Nawet ich charakterystyczny gumowy zapach przywodzi na myśl zabawy z dziecięcych lat. Balony są nieodłącznym towarzyszem wszelkiego rodzaju imprez i wywołują uśmiech na naszych twarzach. Im ich więcej, tym lepiej. Niech fruwają, latają, wznoszą się w powietrze i radują oko!

Ogromna różnorodność balonów

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest rodzajów balonów. Jak wiele mamy możliwości, gdy już organizujemy przyjęcie. Dużą popularnością cieszą się balony foliowe. Zwłaszcza najmłodsi uwielbiają te balony, bo też głównie z myślą o nich zostały stworzone. Nie obejdzie się bez nich żaden festyn, garden party, sezonowe imprezy. Już z daleka widać powiewające na powietrzu rozmaite kolory, kształty, obrazki z bajek. Zazwyczaj wypełnione helem, zdobią przestrzeń pod domowym sufitem. Koniki, zajączki, królewny, samoloty, mamią i przyciągają tłumy dzieciaków. Inną ich odmianą są malutkie foliowe baloniki na patyku. Bardzo urokliwe i wszechobecne. Na urodzinach doskonale sprawdzą się balony w kształcie cyferek, na walentynki zaś te w kształcie serca lub ust. Ciekawym pomysłem jest ułożenie z takich balonów napisu: imienia, wyznania itd. Widoczne z daleka, lekko kołyszące się pod wpływem podmuchów wiatru, są interesującym sposobem na urozmaicenie i zagospodarowanie przestrzeni przyjęcia. Eksperci z godanparty.pl przekonują, że balony foliowe sprawdzą się na każdej imprezie:

  • balony cyfry, liczby, litery
  • balony z napisami okolicznościowymi (urodziny, ślub, narodziny dziecka)
  • balony z postaciami i motywami z bajek
  • balony zwierzęta

Tradycyjne balony gumowe

Żadne przyjęcie nie obejdzie się bez tradycyjnych gumowych czy lateksowych balonów. Są wspaniałą ozdobą, ponieważ dostępna jest cała gama kolorów, wzorów i kształtów. Lubiane przez dorosłych i dzieci, tworzą niezwykłe kompozycje, które czasem są miniaturowymi dziełami sztuki. Każda weselna sala tonie w balonach, bale sylwestrowe nie mogą odbyć się bez kolorowych upiętych pod sufitem ozdób. Modne ostatnio stały się długie, cienkie balony, z których możemy formować dowolne kształty. Tworzyć pieski, kotki, kwiatuszki dla dzieci. Jest to świetny pomysł na zabawę, dla dorosłych, którzy mogą wykazać się zdolnościami i pomysłowością i dla najmłodszych, którzy niecierpliwie oczekują na stworzone cudo. Na rynku mamy też specjalne balony służące tworzeniu girland, które upiększą każdą salę, mniejszą i dużą. Oczywiście standardowo dostępne są balony jednokolorowe, wielobarwne, z napisami, postaciami z bajek, zwierzętami i cyframi. Spośród tak szerokiego asortymentu, każdy bez trudu wybierze coś odpowiedniego dla siebie- przekonują eksperci od oprawy przyjęć z godanparty.pl.

Balony jako ozdoba i oświetlenie

Czy słyszeliście już o balonach, które świecą? Nie? Pora sprawdzić, jak wspaniale prezentują się podczas wieczornych imprez, zarówno tych na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu. Balony na przyjęcie powinny być wspaniałym dodatkiem i takie właśnie są balony ledowe. Mogą świecić nieprzerwanie przez wiele godzin, wyposażone są w diody i baterie. Występują w wielu kolorach, a okazjonalnie pojawiają się też balony walentynkowe w kształcie serca, czy pomarańczowe na halloween. Ten typ balona jest ciekawą alternatywą dla zwykłych, popularnych balonów gumowych, a także dla typowego oświetlenia. Zrobią wrażenie na młodszych i starszych, stworzą niepowtarzalny klimat i nastrój.

Istotne akcesoria do balonów

Zaopatrując się w balony, pamiętajmy o akcesoriach, które przydadzą się na pewno.

  • pompki i dmuchawy
  • butle z helem
  • patyczki i zatyczki
  • ciężarki do balonów
  • zaciski do balonów
  • taśmy do girland

Udekoruj salę balonami i spraw radość gościom! Sprawdź, jak to zrobić!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>