Podkreśl swoje naturalne piękno – kosmetyki mineralne Jane Iredale

W dzisiejszych czasach modne jest być EKO. Lubimy wybierać produkty w opakowaniach, które nie szkodzą środowisku, jeść pożywienie modyfikowane w jak najmniejszym stopniu, ubierać się w materiały niesyntetyczne. Również kiedy chodzi o kosmetyki, coraz częściej sięgamy po tzw. domowe sposoby, a najlepsze firmy kosmetyczne słyną z naturalności swoich wyrobów.

Przez naturę do naturalności

Takie też są dermokosmetyki, których nazwa przywodzi na myśl połączenie farmaceutyków i kosmetyków. Zalicza się do nich kremy przeciw starzeniu i kremy nawilżające, które zawierają aktywne biologicznie substancje, które oddziałują na organizm podobnie jak leki. I chociaż ponoć ich jakość się różni od zwykłych kosmetyków, często są używane po zabiegach kosmetycznych jako najbezpieczniejsze dla skóry.

Jane Iredale – kosmetyki mineralne

Sednem kosmetyków Jane Iredale jest tworzenie kosmetyków na bazie minerałów, przeciwutleniaczy pozyskiwanych z ekologicznych upraw i witamin. Pojedyncze kosmetyki Jane Iredale, takie jak na przykład PurePressed Base czy Glow Time, spełniają aż trzy funkcje: podkładu, korektora i ochrony przeciwsłonecznej, a do tego pielęgnują skórę twarzy: http://www.esteticmed.pl/oferta/dermokosmetyki/item/187-jane-iredale-makijaz-leczniczy

Co warto docenić w dermokosmetykach Jane Iredale?

Do kobiecej twarzy podchodzą bardzo kompleksowo. Z jednej strony wspaniale rozświetlają twarz (od wykończenia delikatnego po pełne), zaś z drugiej ich wydajność pod względem pokrycia jest bardzo duża, a to wszystko za sprawą czystego pigmentu, który jest używany przy produkcji pudrów, podkładów i korektorów.

Bariera ochronna nie blokuje dostępu skóry do powietrza, dzięki czemu ma ona możliwość oddychania. W przeciwieństwie do wielu innych kosmetyków wyroby Jane Iredale nie blokują porów skóry. Ponadto zawarte w nich minerały tworzą barierę odporną na wysuszanie, fałdowanie i rozmazywanie. Kosmetyki tej firmy są bezpieczne w użyciu i nie powodują alergii. Zawierają w sobie składniki o działaniu uspokajającym i łagodzącym, co według badań przyczynia się do zdrowo wyglądającej skóry.

Makijaż mineralny – na co zwrócić uwagę?

Mineralna forma produktów zmusza użytkowniczki do właściwego ich używania. Specjaliści podkreślają wagę korzystania ze stworzonych do danych kosmetyków narzędzi, które służą do nakładania ich na twarz. W wykonywaniu makijażu ważna jest kontrola połysku. Aby uniknąć niechcianego blasku tworzącego się na naszej cerze, powinno się unikać zbyt gęstych i mocnych aplikacji poprzez nakładanie minerałów Jane Iredale pędzlem z góry na dół. Aby uniknąć podkreślania porów i zmarszczek, używaj pudru prasowanego zamiast sypkiego. Zwróć szczególną uwagę na odpowiednie dobieranie kolorów, które mogą być źle dopasowane z takich powodów jak słabe oświetlenie. Najlepszym miejscem na skórze w celu dostosowania produktu do karnacji jest linia żuchwy. Jeśli puder “wtapia” się i nie jest rozpoznawalny gołym okiem, oznacza to, że trafiłaś na idealny kolor.

Oferta Jane Iredale

W celu kompleksowego zadbania o swoją twarz polecamy wizyty u specjalistów, którzy wskażą idealnie dopasowaną kurację do twoich potrzeb. Warto walczyć o piękną twarz na kilku frontach – dbać o nią na co dzień, aplikować dobrej jakości kosmetyki oraz poddawać się zabiegom kosmetycznym. Więcej informacji na temat dbania o swoją skórę i ciało znajdziesz na stronie Kliniki Medycyny Estetycznej Bieńkowscy Esteticmed, która w swojej ofercie proponuje dermokosmetyki Jane Iredale. Zadbaj o swoją cerę i dowiedz się więcej.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>