SCIZER – ultradźwiękami w tkankę tłuszczową, czyli jak pozbyć się zbędnych kilogramów

Tusza to nie tylko kwestia wyglądu. Otyłość zwiększa także ryzyko zapadalności na niektóre choroby, takie jak chociażby cukrzyca typu 2, zaburzenia układu krążenia czy osteoartroza. Z tego powodu dobrze traktować swoją nadwagę poważnie i dążyć do poprawy sytuacji, żeby nie dopuścić do przykrych następstw. Jeśli jesteś na drodze, w której dieta i odchudzanie przyniosły już pozytywne efekty, ale poszukujesz efektywnego sposobu na modelowanie sylwetki, warto skorzystać z nowoczesnego zabiegu, jakim jest SCIZER, który wykorzystuje ultradźwięki w celu poprawienia niedoskonałości ciała. Innowacyjny system pozwala uzyskać takie rezultaty, jak między innymi płaski brzuch, zgrabne uda oraz zredukowany cellulit!

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – SCIZER

Nowoczesny zabieg urządzeniem SCIZER polega na przykładaniu przez lekarza specjalnych głowic w wybrane miejsca ciała, dzięki czemu możliwa jest bezpieczna i wyjątkowo skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej. Sprzęt, bazujący na zastosowaniu technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zaawansowanej fali ultradźwiękowej, wyposażony jest w system chłodzenia, w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych. Co istotne, tego rodzaju terapia nie wymaga rekonwalescencji, na co zwracają uwagę również eksperci z Bieńkowscy Clinic. Ponadto, leczenie można podejmować przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie. Ważną cechą kuracji jest także fakt, że efekt końcowy zabiegu to nie tylko spektakularne zmniejszenie otyłości, lecz także ujędrnianie ciała oraz widocznie zminimalizowany cellulit.

Jak skutecznie i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów?

Niezwykle istotne jest uświadomienie sobie, że redukcja tkanki tłuszczowej to długotrwały proces. Konsekwentne odchudzanie i zdrowa dieta, w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną, przynoszą trwałe efekty, ale wtedy, kiedy uzyskiwane są stopniowo, czyli w ciągu około sześciu miesięcy po rozpoczęciu zmiany nieprawidłowych nawyków. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko efektu jojo. Walkę z nadwagą dobrze wspomóc zabiegami, takimi jak SCIZER, ponieważ nawet po utracie zbędnych kilogramów ciało nie zawsze wygląda korzystnie. Jędrne pośladki, brzuch i zgrabne uda wymagają odpowiedniej terapii, bez której niestety najczęściej idealnie piękny wygląd nie jest możliwy.

SCIZER – nowoczesne modelowanie sylwetki

Terapia urządzeniem SCIZER, z użyciem wspomnianej technologii HIFU, to modelowanie ciała na najwyższym, dostępnym przez medycynę estetyczną poziomie, bo redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w tym wypadku na głębokości 13 mm. To pozwala na niezwykle szybkie niszczenie komórek tłuszczowych. Niewątpliwym plusem innowacyjnego systemu jest także wyposażenie go w skaner, który emituje wiązki ultradźwięków w głębi tkanki podskórnej na obszarze 46 x 46 mm. To powoduje, że zabieg jest bardzo efektywny, a także wysoko oceniany zarówno przez ekspertów medycyny estetycznej, jak i pacjentów.

Silna motywacja pomocna w walce z otyłością

Otyłość najczęściej związana jest z uzależnieniem od jedzenia, a to czynnik, który należy uwzględnić w walce z nadwagą. Dobrze więc rozpocząć pracę nad wymarzoną figurą od znalezienia silnej motywacji do trwałej zmiany. Może to być na przykład chęć podobania się bliskiej osobie, wyjście w bikini na plażę czy chęć noszenia mniejszego rozmiaru odzieży. Warto wesprzeć się również w takiej sytuacji wiedzą z psychologii rozwoju osobistego, w postaci lektury książek czy obejrzenia filmów wideo, nawiązujących do tej tematyki. Z pomocą specjalistów z pewnością redukcja tkanki tłuszczowej może stać się ciekawym wyzwaniem i zarazem drogą do poszerzenia świadomości.

Chcesz wymodelować swoją sylwetkę i pozbyć się cellulitu? Zajrzyj na stronę Bieńkowscy Clinic, a dowiesz się więcej o zabiegu SCIZER!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>