Świeczki i race tortowe atrakcją każdego przyjęcia

Urodziny to czas ważny dla każdego z nas. Raz w roku możemy być w centrum zainteresowania, zorganizować imprezę, zaprosić dużą liczbę znajomych. Jak zrobić to najlepiej? Przede wszystkim pamiętać trzeba, że to dzień szczególny. Zasługuje więc na odpowiednią oprawę i atrakcje. Należą do nich nie tylko klimat, dekoracja sali na przyjęcie czy muzyka. Urodzinowe jedzenie może być mieszanką różnych smaków, ale tym, co charakterystyczne dla niego jest tort. Czym byłby on jednak, gdyby nie zdmuchiwanie świeczek? Rytuał, jaki kultywujemy co roku wskazuje na upływ lat, ale jest też przyjemnym uatrakcyjnieniem imprezy. Warto więc wybrać do tego ciekawe gadżety – świeczki, race, fontanny.  

Świeczki cyferki

Są popularne od kilkunastu lat i nadal nie tracą zwolenników. Niegdyś kupowaliśmy duże ilości pojedynczych małych świeczek, które potem pieczołowicie wbijaliśmy w słodką tortową masę. Kiedy jednak produkować zaczęto świeczki w kształcie kolorowych cyferek, świat oszalał na ich punkcie.

Są różnej wielkości i koloru. Najczęściej kupić możemy pojedyncze sztuki, zdarza się jednak, że producenci oferują nam też pakiety na specjalne okazje (najpopularniejsze to: 18, 40, 50, 70). Występują także w postaci klasycznej (biała z kolorową obwódką) oraz niecodziennej. Dla dzieci idealne będą świeczki, które oprócz cyfry zawierają także ich ulubionych bajkowych bohaterów (np. Kubuś Puchatek, Myszka Miki, auta, księżniczki). Dorośli bardziej zadowolą się kolorowymi wzorami, kratkami, groszkami, paskami. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, mając na uwadze charakter wydawanej imprezy. Wystarczy tylko poszukać produktów, które zadowolą nasze wymagania.

Race tortowe

Zdarza się i tak, że nasze przyjęcie jest większe i bardziej wymagające niż nam się wydawało. Dobrze wtedy pamiętać o zakupie nie tylko podstawowych gadżetów, ale i tych bardziej kreatywnych. Jak zapewnia firma GoDanParty, najlepsze na taką okazję będzie wykorzystanie rac i fontann urodzinowych. Idealnie zastępują one świeczki, dają więcej efektów wizualnych i są łatwe w użyciu. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku małej imprezy, jak i dużego przyjęcia urodzinowego, wywołując zachwyt gości. Warto pamiętać o jak najlepszym wyborze produktu, wyróżniamy bowiem race zwykłe oraz holograficzne.

Świeczki niecodzienne

Cóż więcej potrzeba nam od standardowych świec lub bardziej pomysłowych fontann? Oprócz nich istnieje jeszcze bogata oferta niecodziennych produktów, które mogą stać się największą atrakcją naszych urodzin. Zaliczyć możemy do nich:

  • świeczki grające (np. w kształcie kwiatów),
  • świeczki w kształcie spirali,
  • świeczki pikery (posiadają różne, bardzo konkretne kształty, np. piłki nożnej, samochodu, balonów, gwiazdek, korony; możemy zamówić je w zależności od naszych oczekiwań),
  • świeczki z główkami (klasyczne długie świeczki z kształtami np. zwierząt na czubkach),
  • świeczki napisy (najczęściej jest to “Happy Birthday”),
  • świeczki z podstawkami (inaczej niż w przypadku świeczki z główką, kształt pojawia się tu przy podstawie),
  • świeczki z małą ozdobą (najczęściej pojawiającą się na środku świczki).

Warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiednich gadżetów i wcześniej zaplanować czekającą nas imprezę. Więcej informacji na temat najlepszych produktów urodzinowych znaleźć można na stronie GoDanParty.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>