Szukasz sposobu na idealnie chłodny blond? Wypróbuj L’Oreal Inoa blond, farbę do włosów bez amoniaku

Farbowanie włosów na blond wiąże się z pewnym zniszczeniem włosów – chyba że wybierze się farby do włosów bez amoniaku. L’Oreal Inoa blond to produkty do koloryzacji włosów, które nie zawierają amoniaku, nie wpływają więc destrukcyjnie na kondycję pasm. To jednak nie wszystko, bo farby te pielęgnują kosmyki, a ponadto dają gwarancję uzyskania pięknego, chłodnego blondu.

Dlaczego warto wybrać farby do włosów bez amoniaku?

Każda trwała farba niszczy w pewnym stopniu włosy. Produkt do koloryzacji permanentnej barwi włosy na stałe poprzez wprowadzenie do głębi włosa cząsteczki pigmentu. By było to możliwe, łuska włosa musi zostać odchylona, by kolor mógł znaleźć się w środku. Za to odpowiada amoniak. Silnie działając na włosy, odchyla łuski i wprowadza pigment do ich wnętrza, zapewniając trwałe efekty koloryzacji. Tym samym jednak, ze względu na silnie drażniące właściwości, uszkadza pasma i wysusza je. Może również podrażniać skórę głowy oraz powodować alergię. Ze względu na to, że trwała koloryzacja, by na stałe zabarwić włosy, musi odbywać się w opisany wyżej sposób, w farbach bez amoniaku składnik ten został zastąpiony innym, mniej inwazyjnym. Zatem produkty do koloryzacji bez amoniaku nadal pozwalają na trwałe farbowanie włosów, jednak w sposób delikatniejszy i nie prowadzący do silnych zniszczeń i przesuszenia kosmyków.

L’Oreal Inoa blond – farba odżywiająca włosy

Koloryzacja Inoa to koloryzacja bez amoniaku i już ten fakt czyni ją bezpieczniejszą dla włosów oraz skóry głowy. To jednak nie wszystko, co wyróżnia ją na tle innych profesjonalnych produktów do koloryzacji obecnych na rynku. Inoa bowiem nie tylko farbuje włosy, nadając im piękny, atrakcyjny kolor, lecz równocześnie nie niszczy ich, a odżywia. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanej technologii olejowej. Oleje zawarte w składzie farb chronią włosy podczas koloryzacji, dzięki czemu odchylona łuska włosa nie jest narażona na uszkodzenia. Ponadto, składniki odżywcze olejów odżywiają pasma w trakcie farbowania, co sprawia, że włosy po zabiegu są gładkie, lśniące i zdrowe.

Co jeszcze wyróżnia L’Oreal Inoa blond?

  • Produkty do koloryzacji włosów z serii Inoa zapewniają do 100 procent pokrycia siwych kosmyków. Delikatniejsza i odżywcza formuła farb nie musi oznaczać mniej trwałego koloru na pasmach.
  • Odcień powstały w wyniku koloryzacji jest jednolity i głęboki, farba dokładnie pokrywa odrosty i nadaje włosom idealny kolor.
  • Trwałość odcienia wynosi do sześciu tygodni.
  • Włosy po zabiegu są w doskonałej kondycji, miękkie, gładkie, lśniące i odżywione, dzięki czemu kolor prezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie.
  • Paleta L’Oreal Inoa blond zawiera w palecie odcienie idealnego, chłodnego blondu. Kolor ten jest pożądany przez wiele pań decydujących się przejść na jasne włosy, bywa jednak trudny do osiągnięcia zwykłą farbą. Konieczne wtedy bywają kąpiele tonujące, by ochłodzić kolor. Z Inoa nie jest to konieczne – chłodny odcień wychodzi od razu i cieszy przez długi czas.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>