Thunder MT to najlepszy laser do epilacji. Teraz za laserowe usuwanie owłosienia zapłacisz do 50% taniej

Thunder MT to lider wśród laserów do epilacji. Na tle innych urządzeń wyróżnia się szybkością działania, zakresem mocy i stopniem bezpieczeństwa. Laserowe usuwanie owłosienia z jego udziałem pozwala całkowicie pozbyć się niechcianych włosków z każdej partii ciała. Epilacja Thunder MT to zabieg dla wymagających, który teraz można upolować w bardzo atrakcyjnej cenie!

Thunder MT ,,najlepszy z najlepszych”

Laser do epilacji Thunder MT od lat jest jednym z najczęściej wybieranych. To jedyne urządzenie na rynku, łączące dwie najskuteczniejsze technologie: 

  • lasera aleksandrytowego, emitującego falę o długości 755 nm, który niszczy macierz włosa,
  • lasera neodymowo-yagowego, emitującego najdłuższą falę o długości 1064 nm, która dociera nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, zlokalizowanych na poziomie 5-6 mm. 

Dzięki takiemu połączeniu depilacja laserowa Thunder MT jest wysoce skuteczna. Pozwala usunąć zarówno bardzo jasne, jak i ciemniejsze owłosienie, pozostawiając gładką skórę na długo. A ponieważ to zabieg, który nie boli, chętnie korzystają z niego wymagający pacjenci, liczący na pełen komfort i 100% skuteczności. Teraz można skorzystać z tej najnowocześniejszej depilacji laserowej w bardzo atrakcyjnej cenie. W warszawskiej Klinice Arte Derm epilacja Thunder MT jest objęta promocją – poszczególne zabiegi kosztują mniej, przy pięciu sesji szósta gratis, a dodatkowe pakiety 50% taniej. 

Depilacja laserowa ułatwia życie

Warto zdecydować się na epilację Thunder MT, tak samo, jak warto skorzystać z promocji. Depilacja laserowa to zabieg, który zdecydowanie ułatwia życie. W jaki sposób?

Choć co jakiś czas mówi się o kontrowersyjnych trendach broniących naturalnego owłosienia, trudno przyznać, że zarośnięte nogi są seksi. Gęste kępki włosów pod pachami raczej nie wyglądają dobrze, a przy tym utrudniają utrzymanie higieny osobistej. Owłosienie wchłania zapach potu, przez co nieprzyjemna woń jest jeszcze bardziej intensywna. Depilacja spełnia więc zarazem funkcję higieniczną, jak i estetyczną. Gładkie nogi są synonimem kobiecości. Usuwanie zbędnego owłosienia to w XXI wieku podstawa dbania o siebie, a ponieważ dziś tak bardzo liczy się atrakcyjny wygląd, większośc kobiet jednak regularnie depiluje nogi, pachy, okolicę bikini, a w razie potrzeby także wąsik na twarzy. I tu pojawia się pewien szkopuł.

Domowa depilacja, choć powszechnie stosowana, nie jest ani prosta, ani przyjemna, a efekty takich zabiegów zwykle utrzymują się przez kilka-kilkanaście dni. Używając maszynki do golenia, łatwo o podrażnienia i skaleczenia. Wosk do depilacji to wyzwanie dla osób o niskim progu bólu. Domowych sposobów na gładką skórę jest sporo, lecz każdy z nich niesie ze sobą pewne trudności – uszkodzenie skóry, krótkotrwały efekt, niedokładna depilacja. Na szczęście, korzystając z profesjonalnej epilacji (czyli depilacji laserowej), można tego uniknąć. 
Laser Thunder MT pozwala precyzyjnie usunąć niechciane owłosienie bez względu na typ włosów i koloryt skóry. Zabieg jest bardzo komfortowy, w trakcie epilacji czuć jedynie delikatne mrowienie. Efekty przerastają najśmielsze oczekiwania – jedwabiście gładka skóra, bez podrażnień, wrastających włosków, bez kolejnego zapalenia mieszków włosowych – takie długotrwałe rezultaty są marzeniem niejednej zapracowanej kobiety, która chce wyglądać atrakcyjnie i czuć się perfekcyjnie każdego dnia. Dzięki nowoczesnej epilacji można to bez trudu osiągnąć. Tym bardziej, że teraz w Klinice Arte Derm depilacja laserowa Thunder MT jest dostępna w atrakcyjnych cenach. To doskonały moment, aby o siebie zadbać. Promocja ma charakter czasowy, a laserowe usuwanie owłosienia jest bardzo popularne, dlatego na zabieg najlepiej umówić się od razu. Dane kontaktowe do warszawskiej Kliniki Arte Derm znajdziecie tu: https://artederm.pl/kontakt/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>