Ultraskin II Absolute – najlepszy zabieg ujędrniający biust w technologii HIFU

Jędrny, pełny i uniesiony biust to marzenie wielu kobiet. Niestety z czasem nawet najpiękniejsze piersi poddają się naturalnemu procesowi starzenia organizmu lub tracą urodę wskutek drastycznego spadku wagi, niewłaściwie dobranej bielizny, czy innych przyczyn.

Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Beauty Skin jednym z najefektywniejszych zabiegów ujędrniających biust jest Ultraskin II Absolute, który wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU. Dlaczego warto skorzystać z dobroczynnego działania ultradźwięków? 

Technologia HIFU. Co wpływa na złą kondycję biustu?

Zanim przedstawimy zalety zabiegów ujędrniających biust, których działanie opiera się na skoncentrowanych falach dźwiękowych o wysokiej częstotliwości tzw. HIFU (High Intensity Focused) warto wspomnieć, co przyczynia się do negatywnych zmian w obrębie piersi? Skóra biustu jest bardzo delikatna i łatwo ulega rozciąganiu, dlatego należy pielęgnować tę partię ciała ze szczególną ostrożnością. Niestety wiele kobiet nosi zbyt małe lub zbyt duże staniki, co negatywnie wpływa na wygląd biustu. Nieodpowiednio dobrany biustonosz, to nie jedyny czynnik sprawczy utraty sprężystości i gorszego wyglądu piersi. Niekorzystne jest również korzystanie z solarium, nadmierne opalanie się, czy długie kąpiele w gorącej wodzie. Włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość skóry, słabną także podczas ciąży i karmienia naturalnego oraz intensywnego odchudzania. Na szczęście dzięki szerokiej palecie możliwości, jakie oferuje nam współczesna medycyna estetyczna, możemy znów być zadowolone ze swoich piersi. Co warto wiedzieć o zabiegu ujędrniającym biust Ultraskin II Absolute?

Platforma HIFU – jak wygląda zabieg ujędrniający biust Ultraskin II Absolute?

W jaki sposób Ultraskin II poprawia napięcie i ujędrnienie piersi? Ten rewolucyjny zabieg wykorzystuje fale dźwiękowych o bardzo wysokiej częstotliwości  – technologia skoncentrowanych ultradźwięków stymuluje skórę właściwą i powoduje przebudowę jej głębokich warstw, bez naruszania ciągłości naskórka, czego efektem jest poprawa napięcia, ujędrnienie i lifting wiotkiej skóry biustu. Zabieg wykonuje wykwalifikowany i doświadczony specjalista (nie ma konieczności zastosowania znieczulenia). Specjalnie wyprofilowana głowica zabiegowa miejscowo rozgrzewa tkanki do około 60-70 stopni Celsjusza, co pobudza procesy naprawy kolagenu. Ultraskin II Absolute stanowi doskonałą alternatywę dla operacji plastycznej biustu oraz innych inwazyjnych metod. Uzyskane efekty utrzymują się co najmniej przez rok. Zabieg nie wymaga od kobiety żadnych przygotowań. Oczywiście istnieje kilka przeciwwskazań do skorzystania z terapii ultradźwiękami, a jest to:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • rozrusznik serca,
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
  • metalowe implanty,
  • stan zapalny w obszarze zabiegowym,
  • antybiotykoterapia.

Jakie inne zabiegi gwarantują silne ujędrnienie biustu? 

Spektakularne efekty w postaci ujędrnienia i podniesienia biustu daje również SonoQueen – zabieg ten także opiera się na technologii HIFU. Wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe docierają nawet do trzech warstw skóry właściwej, co prowadzi do regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych  i obkurczania tkanek. Po serii zabiegów biust jest ujędrniony i podniesiony, a my bez kompleksów możemy eksponować swoje ciało nosząc bluzki i sukienki z większym dekoltem.

Podsumowując, Ultraskin II Absolute stymuluje naturalne procesy naprawcze skóry – czego efektem jest natychmiastowy lifting biustu oraz poprawa jędrności skóry. Ten innowacyjny zabieg ujędrniający biust jest nieinwazyjną, bezbolesną i bezpieczną procedurą – brak rekonwalescencji i długotrwały efekt sprawiają, że kuracja ultradźwiękami cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród kobiet w różnym wieku. 

Chcesz poprawić wygląd swojego biustu za pomocą zabiegów ujędrniających opartych na technologii HIFU? Kluczowe informacje na temat liftingu ultradźwiękami znajdziesz na stronie internetowej: https://www.beautyskin.com.pl/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>