Zabiegi odmładzające – TOP 5

Jakie są najlepsze zabiegi odmładzające skórę twarzy? Takie, które wygładzają skórę na zewnątrz i odbudowują ją od środka.

Sprawdź, jakie zabiegi odmładzające polecają eksperci z Kliniki Zdrowia i Urody Beauty Skin (beautyskin.com.pl)!

Zabiegi odmładzające skórę twarzy

Zabiegi odmładzające na twarz, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna, przynoszą rewelacyjne efekty i są mało inwazyjne! To rozwiązania nie tylko dla osób z cerą dojrzałą, na której widać już wyraźne oznaki starzenia. To także rodzaj profilaktyki przeciwzmarszczkowej dla 30- i 40-latków. 

Zdaniem specjalistów z Beauty Skin, zabiegi odmładzające, zwłaszcza wykonywane metodą mezoterapii, zapewniają oczekiwaną poprawę w wyniku pobudzenia naturalnych procesów naprawczych skóry. Efekty ich działania są więc głębokie i długofalowe. Na pełen rezultat trzeba jednak trochę poczekać, ponieważ całkowite efekty mezoterapii widać dopiero po wytworzeniu nowych włókien kolagenowych, co zajmuje kilka miesięcy. Alternatywą dla mniej cierpliwych są zabiegi weekendowe z użyciem toksyny botulinowej. Tzw. botoks działa natychmiastowo, ale i prewencyjnie i właśnie dlatego jest jednym z najbardziej lubianych sposobów na urodę gwiazd. Od niego też zaczynamy nasze zestawienie najlepszych zabiegów odmładzających!

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową

Botoks, czyli toksyna botulinowa, to zabieg odmładzający, który przynosi błyskawiczne efekty. Preparat podaje się podskórnie metodą iniekcji w wybrane partie twarzy. Botulina pozwala pozbyć się lwiej zmarszczki, poziomych linii na czole, zmarszczek wokół oczu, a ponadto znajduje zastosowanie w leczeniu migreny, bruksizmu i nadpotliwości. 

Wbrew wielu mitom, dotyczącym szkodliwości botoksu i jego fatalnych efektów, jest to jedna z najlepiej przebadanych i najbezpieczniejszych substancji stosowanych w medycynie estetycznej, a także okulistyce, stomatologii i innych gałęziach medycyny. Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową trwa kilka, kilkanaście minut, a zapewnia fantastyczne efekty na wiele miesięcy. Po tym zabiegu odmładzającym cera jest nie tylko wygładzona i odmłodzona, lecz również rozświetlona. Nie ma zmarszczek mimicznych, ale też rozszerzonych porów i ziemistego odcienia cery. To zdecydowanie zabieg odmładzający skórę twarzy nr 1!

Ostrzykiwanie twarzy osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe to nasz naturalny SkinBooster. Zawiera mnóstwo cennych substancji, białka, enzymy, czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do biorewitalizacji. Osocze, jako materiał autologiczny, jest w 100% biokompatybilny, czyli dobrze tolerowany przez organizm. Po tym zabiegu odmładzającym nie dochodzi do reakcji uczuleniowych czy innych powikłań. Skóra jest stymulowana do produkcji nowego kolagenu, naczyń krwionośnych i odbudowy naskórka. Po zakończeniu tych procesów skóra jest naturalnie odmłodzona, wygląda zdrowo i bardzo atrakcyjnie. Efekt utrzymuje się kilkanaście miesięcy, choć to zależy od indywidualnych predyspozycji i wielu innych czynników. Niemniej jednak efekt jest długotrwały, narastający i bardzo zadowalający!

Osocze bogatopłytkowe stosuje się w celu redukcji zmarszczek i blizn, a także zagęszczenia skóry. To zabieg wykonywany także jako uzupełnienie innych terapii, po których skóra musi się zregenerować. Zabiegi odmładzające skórę twarzy z osoczem cieszą się coraz większą popularnością. Polecają je zarówno eksperci, jak i ich pacjenci

Mezoterapia igłowa skóry twarzy

Mezoterapia to metoda ostrzykiwania skóry przy użyciu specjalnego przyrządu iniekcyjnego z wbudowaną strzykawką. Zawarty w niej preparat podaje się śródskórnie na odpowiednią głębokość, aby zadziałać na dokładnie tam, gdzie potrzeba. Mezoterapia igłowa działa więc na dwa sposoby. Po pierwsze, pobudza skórę do autonaprawy poprzez nakłuwanie. Po drugie, dzięki substancjom zawartym w koktajlu, eliminuje jej największe mankamenty: suchość, wiotkość, zmarszczki, przebarwienia…

Do mezoterapii stosuje się różne preparaty kosmetyczne i medyczne. W Klinice Zdrowia i Urody Beauty Skin ten zabieg odmładzający wykonuje się przy użyciu produktów Neauvia Hydro Deluxe. To preparaty do mezoterapii zawierające najwyższe stężenie kwasu hialuronowego (substancji wypełniającej, odpowiedzialnej za nawilżenie i elastyczność skóry) oraz 0,01% hydroksyapatytu wapnia (który jednocześnie wypełnia i biorewitalizuje). Dzięki temu mezoterapia igłowa ma silne działanie odmładzające, ale też przeciwstarzeniowe. To zabieg dość komfortowy, którego pierwsze efekty widać po kilku dniach.

Nici PDO

Nici PDO potrafią zdziałać cuda. Z ich pomocą można wygładzić zmarszczki, zniwelować głębsze bruzdy wokół ust, unieść brwi, powieki, policzki. Innymi słowy są narzędziem do profesjonalnego liftingu twarzy, dającego naturalne efekty odmłodzenia. 

Nici PDO są zrobione z polidioksanonu. To syntetyczny i rozpuszczalny materiał stosowany w wielu zabiegach chirurgicznych. Ich działanie nie ogranicza się do napięcia skóry, lecz również pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Dlatego można je zaliczyć do grupy stymulatorów tkankowych. 

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia

Radiesse – tak nazywa się preparat hydroksyapatytu wapnia, stosowany w zabiegach odmładzających. Hydroksyapatyt wapnia jest unikalnym wypełniaczem, który stymuluje skórę do regeneracji. Po jego zastosowaniu skóra staje się nie tylko wygładzona, lecz również zagęszczona i naprawiona. Zabieg radiesse wygląda podobnie, jak wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową. Polega na iniekcji preparatu w wybrane partie twarzy. To rozwiązanie idealne dla osób szukających szybkich, nieinwazyjnych i skutecznych zabiegów odmładzających. Rezultat jest błyskawiczny i zachwycający!

Wszystkie opisane wyżej zabiegi odmładzające są dostępne w Klinikach Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Więcej informacji na stronie: https://www.beautyskin.com.pl/kontakt/ 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>