Bezpieczne modelowanie sylwetki przez cały rok – poznaj wszystkie zalety masażu próżniowego Endermologie LPG Alliance!

Specjaliści medycyny estetycznej mają współcześnie do zaoferowania naprawdę szeroki wachlarz zabiegów modelujących sylwetkę. Dzięki temu możemy dużo szybciej cieszyć się efektami wyszczuplenia i ujędrnienia ciała niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod odchudzania. Niektóre zabiegi, tak jak terapie wykorzystujące do modelowania światło laserowe, ze względu na wysoki poziom nasłonecznienia nie powinny być wykonywane wiosną i latem. Są jednak również takie zabiegi, które bez przeszkód możemy wykonywać przez cały rok, zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa. Należy do nich m.in. masaż próżniowy Endermologie LPG Alliance, który rekomendują specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki. Dlaczego to obecnie jedna ze skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod modelowania sylwetki? Przedstawiamy wszystkie zalety masażu podciśnieniowego!

Redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu urządzeniem Accent Prime

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim czas urlopów i beztroski. Jest to też czas zmiany garderoby, odrzucamy cieplejsze kurtki i bluzy. Zakładamy coraz bardziej kuse stroje, odsłaniamy coraz więcej ciała – i to co widzimy wprawia nas w zakłopotanie. Nasze ciało nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Nadmiar tłuszczyku, cellulit, mało jędrna skóra. Zaniedbania ostatnich miesięcy, a nawet lat, bezlitośnie dają o sobie znać. Nie jest to jednak powód, aby rezygnować ze swoich planów i tego lata nie założyć bikini. Istnieją na szczęście metody, które mogą nam pomóc odzyskać świetną figurę, dobre samopoczucie i pewność siebie. Jeśli wymagające diety i mordercze ćwiczenia nie przyniosły ci wymarzonej sylwetki, warto zainteresować się rozwiązaniami, jakie oferuje w tym zakresie współczesna medycyna estetyczna. Przychodzi z pomocą takim osobom, oferując proste i skuteczne rozwiązania na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Do najpopularniejszych aktualnie zaliczyć możemy zabiegi wykonywane urządzeniem Accent Prime.

Accent Prime – co to jest?

To kolejne urządzenie produkcji Alma Lasers – światowego lidera w produkcji urządzeń przeznaczonych dla medycyny estetycznej. Wykorzystuje unikalne połączenie fal radiowych (o częstotliwości do 40,68 MHz – najwyższej używanej na rynku) z kilkoma rodzajami ultradźwięków. To połączenie czyni je wszechstronnym i pozwala działać na różnych obszarach ciała.

Do czego używamy Accent Prime, zapytaliśmy lekarzy z MediArt Clinic:

 • usuwanie cellulitu,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • lifting skóry,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • usuwanie rozstepów,
 • usuwanie blizn,
 • redukcja tkanki tłuszczowej.

Świetnie sprawdza się także w korygowaniu owalu twarzy, np. przy tzw. drugim podbródku, a także w leczeniu nadpotliwości.

Jak to działa?

Technologia Unipolar™ jest odpowiedzialna za ogrzewanie skóry, a poprzez możliwość regulacji tej głębokości można oddziaływać na różne jej poziomy, od naskórka, poprzez skórę właściwą, aż do działania głębokiego – na tkankę tłuszczową. Pozwala to na indywidualne dostosowanie Accent Prime do aktualnie wykonywanego zabiegu – jak dodaje specjalistka z mediartclinic.pl.

Ultraspeed to zimne ultradźwięki, które działają na komórki tłuszczowe, niszcząc ich membranę, co doprowadza do ich rozpadu i uwolnienia tłuszczu. Jest on następnie transportowany na zewnątrz poprzez układ limfatyczny. Procesowi temu sprzyjają ultradzwięki ciepłe, służące także procesowi kawitacji. Zaznaczyć trzeba, że niszczone są jedynie komórki tłuszczowe, przy zachowaniu innych tkanek, co ma wpływ na późniejszy okres rekonwalescencji.

Połączenie technologii fali radiowej bipolarnej, unipolarnej z trzema typami ultradźwięków, pozwala osiągać efekty wyszczuplenia oraz wymodelowania ciała i twarzy, przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie elastyczności skóry. Skóra staje się gładka, jędrna.

Podstawową zaletą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu przy pomocy Accent Prime jest jego delikatność w działaniu. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, świadczyć o tym może chociażby brak konieczności znieczulania. Od razu po zabiegu możemy wrócić do naszych codziennych zadań i obowiązków – nie potrzebujemy wielu dni na dojście do siebie, gdyż stosowana technologia eliminuje zupełnie okres rekonwalescencji. Sam zabieg trwa ok. 30 minut, więc każdy jest w stanie wygospodarować na niego czas. Możemy usunąć tkankę tłuszczową z brzucha, boczków, ud, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – możemy więc cieszyć się piękniejszym ciałem niemal natychmiast. Jeśli chcielibyśmy wzmocnić efekt zabiegu – możemy go powtórzyć, po konsultacji ze specjalistą.

Kiedy nie powinniśmy wykonywać zabiegu:

 • chorujemy na choroby serca lub nowotwór,
 • jesteśmy w ciąży lub karmimy piersią,
 • w miejscach, gdzie chcielibyśmy wykonać zabieg, występują stany zapalne.

Jeśli cieszymy się dobrym stanem zdrowia, nic poza tym nie stoi na przeszkodzie, aby umówić się na konsultacje przedzabiegowe.

Lipoliza iniekcyjna podbródka, czyli jak się pozbyć drugiego podbródka!

Lipoliza podbródka – brzmi groźnie? Niepotrzebnie! Medycyna estetyczna coraz skuteczniej wychodzi naprzeciw naszym problemom i oczekiwaniom. Czy jest coś bardziej denerwującego niż drugi podbródek, który pojawia się przy naszej twarzy z różnych powodów? Obwisły podbródek postarza wizualnie, wygląda nieestetycznie, a jego posiadaczkom trudno jest się pogodzić z jego istnieniem. Zastanawiasz się, jak się pozbyć drugiego podbródka? Odpowiedzią jest lipoliza iniekcyjna! Lipoliza to innowacyjny zabieg, dedykowany wszystkim tym, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie – jak zlikwidować drugi podbródek. Przekonaj się, czym jest, oraz jakie efekty daje lipoliza podbródka!

Liposukcja z lipotransferem Vaser Lipo – innowacyjny sposób na modelowanie sylwetki

,,Tu za dużo, tu za mało” – to często powtarzana fraza, kiedy patrzymy w lustro i oceniamy swoją figurę. A co zrobić, żeby było idealnie? Diety i ćwiczenia fizyczne oczywiście są bardzo ważne, ale niestety nie zawsze osiągamy dzięki nim pożądane efekty. W tym przypadku ciekawą propozycją może być liposukcja z lipotransferem Vaser Lipo, która pozwala na odessanie tkanki tłuszczowej oraz ponowne wykorzystanie jej do wymodelowania innej części ciała.

Lipoliza iniekcyjna – alternatywa dla liposukcji

Chciałabyś pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale boisz się konsekwencji poważnego zabiegu chirurgicznego, jakim jest liposukcja? Na szczęście współczesna medycyna estetyczna zna sposoby na nieinwazyjne usuwanie tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna to zabieg, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się piękną sylwetką bez podejmowania niepotrzebnego ryzyka.

Modelowanie ciała z Proshock Ice, czyli o zbawiennym działaniu kriolipolizy

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce. Gdy siłownia i dieta przegrywają w walce z uwarunkowaniami genetycznymi, ostatnią deską ratunku może okazać się medycyna estetyczna. Jednym z zabiegów, które pomogą nam zwyciężyć w starciu z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem jest zabieg o nazwie Proshock Ice. Ta bezbolesna procedura gwarantuje ujędrnienie ciała i wygładzenie skóry. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu kriolipolizy mamy szansę poczuć się atrakcyjnie i komfortowo we własnym ciele. Sprawdź, na czym polega zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Proshock Ice i popraw wygląd swojego ciała!

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Proshock Ice to również nazwa urządzenia, stosowanego podczas zabiegu redukującego tkankę tłuszczową i cellulit. Dzięki tej procedurze możemy uzyskać taki kształt sylwetki, o jakim zawsze marzyłyśmy. W zabiegu zastosowany został mechanizm kriolipolizy, czyli wymrażania tłuszczu. Ta metoda odchudzania jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej liposukcji, a przy tym odznacza się niezwykłą skutecznością. Już po kilku miesiącach obserwujemy wyraźne zmniejszenie obwodu ciała i wygładzenie skóry. Gdzie Proshock Ice znajduje zastosowanie?

 • redukuje cellulit (w tym również trudny do usunięcia cellulit włóknisty),
 • usuwa miejscową otyłość z różnych partii ciała (pośladki, brzuch, uda),
 • wygładza skórę,
 • zwiększa jędrność podskórnej tkanki,
 • modeluje ciało.

Zabiegi wykorzystujące zjawisko kriolipolizy są wykonywane w klinikach medycyny estetycznej, w tym również w Klinice Sthetic dr Jagielskiej w Warszawie. Na czym polega zabieg Proshock Ice?

Jak wygląda modelowanie sylwetki za pomocą Proshock Ice?

Modelowanie sylwetki z użyciem Proshock Ice odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na schłodzeniu wybranej partii ciała przy użyciu sondy zamrażającej Freezing Probe. Gdy skóra pacjenta osiągnie temperaturę oscylującą na granicy wartości +5 i -5 stopni Celsjusza, rozpoczyna się proces, podczas którego dochodzi do rozbicia lipidów, znajdujących się w komórkach tłuszczowych. Druga faza wymaga użycia głowicy Shock Probe, której działanie polega na emisji ultradźwięków o ściśle określonej częstotliwości impulsów. Fale akustyczne przyspieszają metabolizm komórkowy, co powoduje efektywniejsze usuwanie tłuszczu z organizmu.

Kto nie powinien poddawać się zabiegowi odchudzania i modelowania sylwetki?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Proshock Ice jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, ale istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Z odchudzania i modelowania sylwetki tą techniką powinny zrezygnować osoby cierpiące na niewydolność nerek, mające wszczepiony rozrusznik serca lub implanty oraz panie w ciąży i karmiące piersią. Należy także unikać zabiegów odchudzających, jeżeli chorujemy na  krioglobulinemię, hemoglobinurię bądź zmagamy się z chorobą Raynauda. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest również ostra infekcja, stany zapalne skóry i zaburzenia krzepliwości krwi.

Efekty po zabiegu z użyciem Proshock Ice

Proshock Ice to innowacja w medycynie estetycznej. Dzięki temu urządzeniu pozbędziemy się zbędnych kilogramów i tłuszczu bezboleśnie, szybko oraz skutecznie. Podczas jednorazowego zabiegu leczeniu poddaje się wyłącznie jedną partię ciała, przy czym w ten sposób tracimy od 3 do 15 mm tkanki tłuszczowej. Jeśli zależy nam na uzyskaniu szczupłej sylwetki i wymodelowaniu partii ciała, w których odkłada się nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej, już dziś możemy skorzystać z zabiegu, poprawiającemu wygląd naszych ud, pośladków, brzucha, ramion czy pleców.

5 kroków jak przygotować się do LATA 2016?

Lato to jedna z najpiękniejszych pór roku. Najlepszy czas na spędzanie go na zewnątrz ze znajomymi. Słońce często wymusza na kobietach, aby bardziej odkryły swe ciała. Zwłaszcza one narzekają wtedy, że w zimie niewystarczająco pomyślały o tym, jak dobrze przygotować się na nadejście wyczekiwanych upałów. Warto pomyśleć, co zrobić już dziś, aby niczego się nie wstydzić na wymarzonych wakacjach. Przy odrobinie chęci możemy zafundować organizmowi solidne oczyszczenie i regenerację stosując kilka zabiegów.