Zanim umówisz się na epilację laserową latem

Epilacja laserem Vectus niemożliwa latem? To mit! Zanim jednak umówisz się na zabieg, przeczytaj, co na ten temat mówią eksperci.

Na czym polega epilacja laserem diodowym Vectus?

Usuwanie włosów kojarzy się z bolesnymi lub bardzo nieskutecznymi zabiegami. Współczesne lasery takie, jak Palomar Vectus, umożliwiają pozbycie się włosów praktycznie na zawsze i to bez bólu! Jak wyjaśnia personel z Beauty Address w Warszawie, metoda działania opiera się na wiązce światła o odpowiedniej długości. – Laser działa na włosy, które już są widoczne i usuwa je. Jednocześnie uszkadza też mieszki włosowe – dzięki temu owłosienie nie powinno pojawić się w przyszłości. – wyjaśniają. Nie wszystkie włoski pojawiają się w tym samym momencie, dlatego potrzebna jest seria zabiegów, by „dezaktywować” wszystkie mieszki włosowe.

Laser Palomar Vectus przed urlopem

Pytaniem, jakie zadaje sobie większość kobiet, jest: czy depilacja laserowa Vectus jest możliwa przed urlopem? Problem może wydawać się prozaiczny, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. W realiach polskiej zimy wiele osób nie myśli o trwałych metodach usuwania owłosienia. Temat wraca, gdy pojawiają się realne plany na sezon urlopowy. Wtedy okazuje się, że laserowe usuwanie włosów takie jak Vectus Palomar oszczędziłoby wielu zmartwień podczas wakacji. Tu jednak pojawia się pytanie: czy można iść na zabieg tuż przed urlopem?

Pamiętaj, że:

  • przed zabiegiem nie powinnaś opalać skóry przez 3 tygodnie
       
  • po epilacji laserowej też musisz powstrzymać się od opalania przez 3 tygodnie
       
  • skóra podrażniona laserem i     słońcem może być zaczerwieniona i piekąca.

Pamiętając jednak o tych trzech czynnikach, możesz łatwo dobrać wizytę na depilację laserową Palomar Vectus. Po pierwsze, pachy czy bikini można łatwo ukryć przed słońcem nawet podczas urlopu na plaży. W takim wypadku nie powinno być problemy z tym, żeby na kilka tygodni przed urlopem pójść na zabieg. Uważaj natomiast z twarzą i łydkami. Nawet podczas dnia na mieście w maju czy czerwcu można je opalić, dlatego lepiej nie umawiać się wówczas na zabiegi przy użyciu lasera. Natomiast jeśli wykonasz je jeszcze wiosną, to prawdopodobnie możesz później jechać spokojnie na wakacje.

Opinie o laserze Vectus tuż po wakacjach…

A jakie są opinie o laserze Vectus po wakacjach?Tu znów powraca temat tego, czy możesz odczekać kilka tygodni od urlopu bez wystawiania danego obszaru na słońce. Jeśli chodzi o nogi czy twarz, to raczej będzie trudne, ale nie ma powodu, by rezygnować z depilacji bikini czy ud. Poza tym wszystko zależy od tego, jak spędzasz urlop. Zwiedzanie czy wczasy w deszczowe lato raczej nie powinny stanowić powodu do niepokoju. Jeśli pogoda nie dopisała, a Ty na pewno nie jesteś opalona, to koniecznie zapisz się na zabieg Vectus Palomar po urlopie.

Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę?

Zanim wybierzesz się na zabieg laserowego usuwania włosów przed wakacjami, zwróć uwagę na sprzęt, na którym pracuje personel w danym gabinecie. Przykładowo w Beauty Address w Warszawie jest to laser Palomar Vectus. Posiada on czytnik melaniny, który dostosowuje siłę lasera do tego, jak bardzo opalona jest skóra. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko podrażnień. Nie wiesz, czy laser stosowany w Twoim gabinecie ma taką funkcję? Pytaj o opcję Skintel w gabinecie lub sprawdź nazwę i to hasło w wyszukiwarce internetowej. Jeśli chcesz umówić się w Warszawie na wizytę w gabinecie, gdzie ta technologia jest stosowana, odwiedź: www.beautyaddress.pl.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>