Zyskaj piękny uśmiech już dziś z CEREC

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu i prostych białych zębach bez ubytków. Już dziś można to osiągnąć bez problemu w ekspresowym tempie dzięki innowacyjnemu systemowi CEREC, od niedawna dostępnemu także w Polsce w klinice Smile Design Clinic w Warszawie! Pozbądź się na zawsze ubytków w uzębieniu podczas tylko jednej wizyty w gabinecie! Warto jest zrobić coś dla siebie i odzyskać dawny piękny uśmiech.

Czym jest system CEREC?

System CEREC na świecie nie jest wcale nowością – wynaleziony został w Zurychu ponad 30 lat temu, bo w 1985 roku. Został on doceniony przez ponad 50 krajów całego świata. Ten niezwykle skuteczny system pozwala na tworzenie i cementowanie odbudów ceramicznych, a jego trwałość jest w zasadzie tak wysoka jak odbudów wykonywanych ze złota. System ten ma wiele plusów, a między innymi:

  • odbudowy cementowane są natychmiast, dlatego zabieg ogranicza się do jednej wizyty;
  • uzupełnienia tymczasowe nie są potrzebne;
  • lekarz rejestruje obraz zęba 3D specjalną kamerą i natychmiastowo tworzy projekt na monitorze, a następnie za pomocą urządzenia frezującego powstaje odbudowa ceramiczna – ostatni etap to cementowanie odbudowy – to wszystko podczas tylko jednej wizyty;
  • odbudowy ceramiczne są barwy praktycznie identycznej z kolorem zębów pacjenta, dlatego nie sposób jest później odróżnić naturalne zęby od odbudowanych;
  • system eliminuje konieczność wykonywania wycisków z silikonu, które mogą być dla pacjenta bardzo nieprzyjemne;
  • materiał, z którego zrobiona jest odbudowa nie zawiera metali.

Jak widać więc, ciężko się nie zgodzić z faktem, że system CEREC w rzeczywistości stanowi przełom w stomatologii estetycznej. Ceny zabiegów z wykorzystaniem tego systemu w warszawskim gabinecie stomatologii Smile Design Clinic zaczynają się już od 1000 złotych, zależnie od tego, co dokładnie lekarz będzie robił. Warto jest jednak udać się wcześniej na konsultację stomatologiczną, żeby lekarz sam zobaczył i ocenił stan uzębienia pacjenta i pomógł w podjęciu decyzji co do wyboru najodpowiedniejszego rozwiązania.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem systemu CEREC?

Zabiegi te przeznaczone są dla absolutnie każdego, kto boryka się z problemem braków w uzębieniu i chce pozbyć się tego niekiedy wręcz wstydliwego problemu. Jest to świetne także dla osób wyjątkowo wrażliwych na wszelkie działania stomatologa w jamie ustnej, a także dla osób, które mają bardzo mało czasu ze względu np. na długie godziny pracy  – cała odbudowa wykonywana jest podczas tylko jednej wizyty w gabinecie, co stanowi dużą oszczędność czasu. Nie jest także konieczne wykonywanie wycisków silikonowych. Całość zabiegu trwa krócej i jest mniej nieprzyjemna niż tradycyjne odbudowywanie części uzębienia.

Gdzie poddać się zabiegowi odbudowy protetycznej?

Jednym z pierwszych miejsc na mapie nowoczesnych klinik stomatologicznych Polski, jest Smile Design Clinic, który od jakiegoś czasu oferuje swoim pacjentom uzupełnienia protetyczne wykonywane za pomocą systemu CEREC. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie smiledesignclinic.pl. Poddanie się leczeniu uzębienia w klinice jest gwarancją bezpieczeństwa oraz satysfkacji z bardzo wysokiego poziomu profesjonalizmu zatrudnionych tam lekarzy stomatologów. Oprócz systemu CEREC, klinika oferuje także wiele innych innowacyjnych rozwiązań w leczeniu zębów.

Artykuł we współpracy z: http://www.smiledesignclinic.pl/.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>